|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Dzikość i malowniczość natury uchwycona na zdjęciach

wystawa zdjęć

Wystawę niesamowitych zdjęć autorstwa kilkudziesięciu fotografów przyrodniczych, można oglądać w trzech miejscach na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

W kompletnej dziczy, na łonie natury, nie niepokojone przez nikogo, a przy tym uchwycone w taki sposób, że może zapierać dech w piersiach. Flora i fauna potrafią być wdzięczne dla każdego, kto je szanuje, a takimi osobami są bez wątpienia fotografowie, zrzeszeni w Związku Polskich Fotografów Przyrody. Ich żelazną zasadą jest nie szkodzić, a także nie płoszyć i… czekać. To oczekiwanie na wykonanie jednego, unikalnego zdjęcia, może trwać chwilę, niekiedy godzinę lub cały dzień, a nawet… lata. Wszystko zależy od tego, na co „polują” obiektywem i jak to chcą uchwycić migawką.

W galerii „Czytelni na piętrze”, działającej w I Liceum Ogólnokształcącym, w miniony piątek otwarta została wystawa zdjęć ZPFP, która składa się z 60 prac wykonanych przez 60 fotografów. Nie wszystkie zmieściły się w sali, toteż można je także podziwiać w Informacji Turystycznej oraz OSiR w Witkowie. Uchwycone obrazy natury potrafią zachwycać – widać na nich detale, ulotność chwili, gonitwę, swobodę dzikości itp. Zachęcamy do odwiedzenia wystawy – do końca grudnia br.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.