|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Wyniki konkursu na miejską kartkę świąteczną

Konkurs na miejską kartkę świąteczną
I miejsce: Zuzanna Grajczak ze Szkoły Podstawowej Milenium

Opublikowano wyniki konkursu na miejską kartkę świąteczną, która w tym roku stanie się oficjalnie wysyłaną korespondencją Miasta Gniezna. Do samego konkursu wpłynęło aż 117 prac.

Jak informuje Urząd Miejski, pierwsze miejsce zdobył rysunek Zuzanny Grajczak z trzeciej klasy Szkoły Podstawowej Milenium i to jej praca znajdzie się na oficjalnej kartce świątecznej Miasta Gniezna. – Członków jury niezwykle ujęło przedstawienie popularnej Wenei w zimowej odsłonie – informuje Magistrat.

Drugie miejsce w konkursie zdobyła Zuzanna Grzelak ze Szkoły Podstawowej nr 12, a trzecie ex aequo Hanna Lisiecka z SP6 oraz Patrycja Rybacka z SP3. Wyróżnienia otrzymują: Karolina Rybarczyk z SP12 oraz Lena Maria Kabacińska z SP9.

Wszyscy wyróżnieni będą otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz będą mieli okazję wraz z Prezydentem Miasta odpalić miejską choinkę już w piątek, 2 grudnia o 17.00 w pierwszy dzień gnieźnieńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Gratulujemy!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
senior
senior
30/11/2022 18:23

A dlaczego na wieżach tej naszej katedry nie ma krzyży? Nowa europejska moda, czy co?

Tomek
Tomek
29/11/2022 11:57

Mogli dać też zaprojektować logo koronacji

Ola
Ola
28/11/2022 17:26

Szkoda, że na tych kartkach nie ma żadnych nawiązań do NARODZIN PANA JEZUSA CHRYSTUSA, bo przecież to z okazji Jego przyjścia na świat świętujemy.. :(((© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.