|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Obchodzili Dzień Pluszowego Misia razem z Biblioteką

Zdjęcie nadesłane

25 listopada swoje święto obchodził przyjaciel dzieci – pluszowy miś. Święto to było wspaniałą okazją do prezentacji mniej i bardziej znanych niedźwiadków z książek, które na co dzień można wypożyczyć w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna.

Miś Paddington, Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Łakomczuszek, Puszek, Zdzisiek i inni, bawią , dodają otuchy, pocieszają dzieci na całym świecie.

Spotkania w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna, w gnieźnieńskich przedszkolach, w BAZIE – Centrum Edukacji Kreatywnej w ramach „Pierwszych Czytanek, nie mogły się obyć bez czytania. Głośno przeczytane w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom, pełne humoru a zarazem wzruszające, opowieści: „Proszę mnie przytulić” Przemysława Wechterowicza, „ Jak rozpoznać misia?” Michelle Robinson, „Złotowłosa” itd., ukazały, że najlepszym sposobem na udany dzień “jest mocne przytulenie się do kogoś” zwłaszcza do mięciutkiego niedźwiadka.

Dzień Pluszowego Misia stał się okazją do promocji czytelnictwa i biblioteki, jednocześnie do dobrej zabawy. Ponieważ dzieci lubią misie, dlatego trudno wyobrazić sobie świat bez najlepszego przyjaciela każdego dziecka

#Tagi

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.