Trwają wciąż zapisy do kolejnej edycji Biegu Śladem Ottona i Chrobrego – Łubowo odDYCHA 2025, który odbędzie się 31 maja na trasie z Dziekanowic do Łubowa.
Gmina Łubowo oraz Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy zaprasza do udziału w trzeciej edycji biegu trasą Ottona III i Bolesława Chrobrego. Poprzednie dwie edycje zawodów na dystansie 10 km przyciągnęły sporo zawodników, a już teraz zapisanych jest ponad 250 osób. Pierwsze sto otrzyma w pakiecie koszulkę, ale wciąż trwają zapisy do zawodów.
W tym roku w biegu uczestniczyć mogą osoby, które w dniu zawodów ukończą 16 lat. Szczegóły dotyczące zapisów, harmonogramu i innych zasad znaleźć można w regulaminie.
Link do strony z zapisami i regulaminem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=10728
W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.