|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

KS Gniezno zmierzył się z ekstraligowym FC Reiterem Toruń

W sobotni wieczór w hali widowiskowo-sportowej KS Grinbud Gniezno podjął ekstraligowy FC Reiter Toruń, rozpoczynając tym samym zmagania w 1/32 Pucharu Polski.

To spotkanie zapowiadało się jako mocne starcie i KS Gniezno nie zamierzał tak łatwo odpuszczać wymagającemu rywalowi. Dowodem tego była zacięta walka o punkty i to mimo iż pierwszego gola strzelili goście w 1. minucie spotkania. Gospodarze jednak już w 3. minucie odpowiedzieli, doprowadzając  tym samym do wyrównania 1:1. Wkrótce jednak torunianie wykorzystali jednak okazje, zamykając pierwszą połowę 1:3.

Druga część spotkania była zdecydowanie na korzyść gnieźnian, którzy zamknęli ją remisem 3:3. Efektem tego była dogrywka, w której również nie brakowało emocji. W pierwszej części goście z Torunia strzelili jednak dwie bramki, czym zdawałoby się, że przypieczętowali swoją przewagę. W drugiej odsłonie gnieźnianie nie odpuszczali, zdobywając jeszcze jeden punkt w 48. minucie spotkania. Ostatnia szansa, która pojawiła się dosłownie w ostatniej sekundzie nie została jednak dobrze wykorzystana i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:5 dla gości.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.