|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Kolejne sukcesy reprezentanta Strzelca Gniezno

foto: KBS Września + Strzelec Gniezno

Sezon strzelecki 2023 nabiera rozpędu a wraz z nim na „gnieźnieńskie konto” wpadają kolejne sukcesy autorstwa Macieja Zielenowa.

W minioną sobotę na strzelnicy we Wrześni rozegrany został Turniej Strzelecki o Strzały Św. Sebastiana oraz z okazji 104. rocznicy powstania wielkopolskiego. W turnieju nie mogło zabraknąć reprezentanta Strzelca Gniezno – Macieja Zielenowa, który w rywalizacji strzeleckiej w poszczególnych konkurencjach wywalczył pierwsze, drugie i trzecie miejsce podtrzymując świetną passę.  

Po zeszłotygodniowych zmaganiach w Wągrowcu (1. i 2. miejsce) z karabinka pneumatycznego i Poznaniu (6×1., 3×2. i 1×3. miejsce) z broni bocznego i centralnego zapłonu oraz strzelb, przyszła kolej na rywalizację we Wrześni z karabinu i pistoletu bocznego zapłonu w kalibrze 22Lr. W konkurencjach rozgrywanych z karabinu KBKS, Maciej Zielenow zajął 1. i 3. miejsce. Reprezentant Strzelca Gniezno do swojego dorobku dołożył także 2 miejsce w konkurencji rozgrywanej z pistoletu MCM Margolin zdobywając srebrne strzały św. Sebastiana. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.