|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Morsy WOŚPowały w Jeziorze Winiary

 

Około setka śmiałków zdecydowała się uczestniczyć w mroźnej kąpieli, zorganizowanej w ramach WOŚP na popularnych Łazienkach.

Od początku funkcjonowania Królewskich Morsów Gniezno, organizacja ta angażuje się w coroczne finały Orkiestry, przyciągając tym samym nie tylko pływaków, ale także „tekstylnych” – czyli tych, którzy po prostu wolą z brzegu popatrzeć na amatorów zimnej wody. Nic więc dziwnego, że WOŚPowanie pozwala też na wypełnienie się puszek, przygotowanych na tę inicjatywę. 

Przed niedzielnym morsowaniem zorganizowane zostały tradycyjnie licytacje, na których pojawiły się dwa torty oraz 15 miniporcji, przygotowanych przez cukiernię JAŚ-MIN z Miroszki, na które znalazło się wielu chętnych. Tuż po tym odbyła się rozgrzewka, po której wszyscy weszli do wody z planszami WOŚP. 

 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wilk
wilk
04/02/2023 14:17

To jak to jest morsy,zbieracie na szczytny cel,wiadomo,ale kasa idzie na Złoty Melon,a po drugie ten człowiek to popiera aborcje na życzenie i eutanazję,to jak ratuje dzieci,a jednocześnie jest za zabijaniem nienarodzonych niewinnych dzieci ????© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.