|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Wicelider na drodze Grinbud KS Gniezno

W niedzielę 19 lutego Grinbud KS Gniezno powalczy o kolejne punkty w ramach 1. Polskiej Ligi Futsalu. Tym razem wyzwanie będzie naprawdę spore. A to dlatego, że drużynę czeka pojedynek z We-Met Futsal Club Kamienica Królewska.

We-Met FC to jeden z najlepszych zespołów pierwszoligowych rozgrywek. Ta ekipa znajduje się w tabeli na pozycji wicelidera, a do pierwszego AZS UG traci tylko punkt. Dotychczas ekipa z Kamienicy Królewskiej wywalczyła 32 „oczka” (10-2-2).

Grinbud KS Gniezno jest piątą siłą 1. PLF. Podopieczni Adama Heliasza w czternastu meczach uzbierali 23 punkty. Zanotowali siedem wygranych, dwa remisy i pięć porażek.

Spotkanie KS – We-Met FC będzie ważne dla gnieźnian w kontekście walki o czołówkę tabeli. Na pewno emocji nie zabraknie! Tym razem KS zagra w starej hali przy ul. Sportowej 5, a wstęp będzie bezpłatny.

Termin meczu: niedziela (19 lutego), godz. 15:00

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.