|  MN  |  Zostaw komentarz

Szczypiorniak przegrywa po walce z Oławą

W niedzielę 19 marca Szczypiorniak Bank Spółdzielczy Gniezno podejmował zespół Acana Moto-Jelcz Oława. Mecz od samego początku nie miał znacznego faworyta, obie drużyny „szły łeb w łeb” i żadna nie potrafiła wyjść na znaczącą przewagę wymieniając się cały czas bramka za bramkę. Po pierwszych 30 minutach spotkania to jednak lokalny Szczypiorniak wygrywał 11:10.

W drugą połowę Wilki weszły lepiej wychodząc w pewnym momencie na trzy punktowe prowadzenie (15:12), które jednak z czasem roztrwoniły. Gdy rywale dogonili gospodarzy mecz wrócił do rytmu z pierwszej połowy. W końcówce jednak zawodnicy z Oławy zdołali wyjść na prowadzenie, którego już do końca meczu nie oddali, finalnie kończąc mecz wynikiem 20:23.

Warte odnotowania są kolejne trafienia wychowanków Mikołaja Kaczmarka i Adama Meixnera oraz dobry występ Marcela Światłowskiego. Jak zawsze doskonały występ zaliczył Dariusz Zanto murując bramkę gnieźnian.

SZCZYPIORNIAK BANK SPÓŁDZIELCZY GNIEZNO: Zanto, Wolny – Sobański (1), Grzelak, Światłowski (5), Góralski, Meixner (1), Kosecki, Kaczmarek (2), Łuczak (1), Kniaź (1), Gadecki (3), Krakowiak (3), Stempuchowski (2), Ostrowski, Miemietz (1)

MOTO-JELCZ OŁAWA: M. Burzawa , Ciechanowicz, Kosoń – Padula, Nawrot (1), F. Burzawa, Kuźnicki, Gordziewicz, Kowalski, Janiuk (4), Michał Białowąs (1), Mikołaj Białowąs (8), Rzeźnik (1), Kudela (5), Tkacz (1), Gębski (2)