|  MN  |  2 komentarze

Świetny występ gnieźnieńskich Strzelców we Wrześni

zdjęcia nadesłane

Silna reprezentacja gnieźnieńskiego ”Strzelca” udała się 1 maja do Wrześni, gdzie rywalizowała w Turnieju Strzeleckim z okazji 175. Rocznicy Bitwy pod Sokołowem.

Pomimo „majówki” turniej przeciągnął wielu zawodników i pasjonatów strzelectwa. Oczywiście w zmaganiach nie mogło zabraknąć reprezentantów Strzelca Gniezno. Rywalizacja toczyła się w 5 konkurencjach. Gnieźnieńscy strzelcy wrócili do Gniezna z 5 pucharami!

Premierowe podium w sezonie 2023 roku wywalczył Rafał Filipiak, który zajął II miejsce w konkurencji – tarcza premiowa, ustępując jedynie Maciejowi Zielenow, który wygrał tą konkurencję dając dublet Strzelcowi Gniezno. Maciej Zielenow, triumfował także w głównej konkurencji turnieju – tarczy rocznicowej Bitwy pod Sokołowem zdobywając ją na własność. Do dwóch zwycięstw reprezentant Strzelca Gniezno dołożył także II miejsce w konkurencji – Tarcza Bracka oraz III miejsce w konkurencji „Tarcza Losowa”. Bilans lidera gnieźnieńskiego Strzelca w 2023 roku wynosi już 38 miejsc na podium.

Na zakończenie turnieju Maciej Zielenow odznaczony został brązowym medalem za zasługi dla LOK, który odebrał z rąk Prezesa LOK Września Pana Mariana Wojciechowskiego.

Rafał Filipiak:
– II miejsce

Maciej Zielenow:
– I miejsce
– I miejsce
– II miejsce
– III miejsce

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
max
max
03/05/2023 15:52

Moglibyście napisać coś więcej o strzelectwie w Gnieźnie

Piotr
Piotr
02/05/2023 12:35

Gratulacje© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.