|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Zorganizują bieg z okazji otwarcia drogi przez Las Miejski

Jako „świetny pomysł” opisana została inicjatywa, jaką jest zorganizowanie biegu na nowym odcinku drogi łączącym ul. Wrzesińską z ul. Witkowską.

Kiedy kilka dni temu opublikowaliśmy zdjęcia z terenu budowanej drogi prowadzącej przez Las Miejski i os. Pławnik, w sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy związanych z tą inwestycją, którą przecięto Las Miejski. Została ona zrealizowana w miejscu leśnych i polnych ścieżek, z których przez lata korzystali biegacze, rowerzyści i spacerowicze, a które zostały im zwyczajnie „przecięte” drogą.

Teraz postanowiono zorganizować bieg „Szybka piątka”. – Już 17 czerwca 2023 r. o godz. 11:00 wystartuje Szybka Piątka. Limit uczestników biegu wynosi 200 osób, a trasa prowadzi południową obwodnicą Gniezna. Każdy może spróbować swoich sił, również osoby niepełnoletnie. Jeżeli dystans 5 km nie stanowi dla ciebie ograniczeń to zapraszamy do udziału w biegu – zachęca Klub „Altom”, a także prezydent Tomasz Budasz.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
Kamil
18/05/2023 00:51

Wyścigu szczurów ciąg dalszy

micio
micio
16/05/2023 10:20

to chyba bieg pamięci wyciętych drzew…© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.