|  MKS PR  |  1 komentarz

Kolejne kontrakty MKS PR

ot. Damazy Gandurski / Off Book. Agencja Kreatywna

Po ostatnich informacjach o przedłużeniu umów z trzema wychowankami, władze gnieźnieńskiego klubu nie zamierzają się zatrzymywać i ogłaszają kolejne porozumienia ze swoimi zawodniczkami, zatrzymując w drużynie Magdalenę Widuch i Agnieszkę Siwkę.

W miniony weekend pewnym stało się to, że Marta Giszczyńska, Karolina Chojnacka oraz Oliwia Kuriata dalej będą reprezentowały barwy gnieźnieńskiej drużyny. Dziś dowiedzieliśmy się, że w zespole pozostają również dwie skrzydłowe.

Pierwsza jest jedną z tych zawodniczek, które w Gnieźnie spędziły całą swoją karierę. Zaczynając przygodę ze szczypiorniakiem jeszcze w gnieźnieńskiej SP 12 i przechodząc z drużyną drogę od II Ligi po historyczny awans do PGNiG Superligi Kobiet. Mowa tutaj rzecz jasna o Agnieszce Siwce, która w sezonie 2023/24 dalej będzie cieszyła swoją grą gnieźnieńskich kibiców. Skrzydłowa w debiutanckim sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej rzuciła 14 bramek w 16 występach, ostatnią część sezonu spędzając na trybunach ze względu na kontuzję ręki.

Drugie porozumienie zawarte zostało z Magdaleną Widuch. Perspektywiczna szczypiornistka dołączyła do zespołu z Pierwszej Stolicy Polski przed niedawno zakończonym sezonem, po trzech sezonach spędzonych w Sośnicy Gliwice. Kończąca w tym roku 20 lat wychowanka KS Bystra postawiła na dalszy rozwój w szeregach pierwszej drużyny Pszczół.

Warto dodać, że mają to być nie ostatnie wieści na temat gnieźnieńskiej kadry. Zarząd klubu zachęca, żeby śledzić profile społecznościowe oraz stronę internetową, gdzie będą pojawiały się kolejne informacje spod hasztagu #PszczołyZostają.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wartel
Wartel
20/05/2023 08:58

Siwka , a kto ją zatrudni , chyba że II liga , najsłabiej grająca zawodniczka w zespole. nie wnosi nic do gry dziewczyn, jakby schowana i myśląca nie chce piłki . do wymiany skrzydłowa© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.