|  MN  |  Zostaw komentarz

Kolejna wygrana zawodnika Strzelca Gniezno

zdjęcie nadesłane

Kolejne sukcesy wpadają na konto reprezentanta gnieźnieńskiego strzelectwa w osobie Macieja Zielenowa. W dniu 07.05. reprezentanci Strzelca Gniezno udali się do Poznania na kolejne zawody historyczne „Konstytucją 3. Maja”. Rywalizacja toczyła się w 4 konkurencjach: pistolet, karabin, pistolet wojskowy z kolbą i strzelba.

W konkurencji pistolet wojskowy z kolbą zwyciężył reprezentant Strzelca Gniezno Maciej Zielenow uzyskując 97 punktów na 100 możliwych. Warto odnotować, że w ostatnich tygodniach Maciej Zielenow, wygrał Mistrzostwa 33. Bltr w strzelaniu w konkurencji karabinek uzyskując awans na Mistrzostwa 3. Sltr, w których wywalczył drużynowe wicemistrzostwo co pozwoliło uzyskać powołanie do reprezentacji 3. Sltr na Mistrzostwa Sił Powietrznych w Dęblinie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.