|  MN  |  2 komentarze

Strzelcy z Gniezna zdominowali rywalizacje w Wągrowcu

W miniony weekend, pomimo żaru lejącego się z nieba, kilkudziesięciu zawodników stanęło do rywalizacji w ramach Pneumatic Poland Cup 2023 w Wągrowcu.Na starcie nie zabrakło zawodników Strzelca Gniezno w osobach Juliusza Frąckowiaka, Romana Czarnka i Macieja Zielenowa, którzy potwierdzili wysoką formę i całkowici zdominowali rywalizację zdobywając łącznie 7 miejsc na podium w tym uzyskując trzy pierwsze lokaty w klasyfikacji generalnej Pneumatic Poland Cup 2023.

Najlepszym zawodnikiem Best Shooter okazał się Maciej Zielenow, który wygrał wszystkie przewidziane przez organizatorów konkurencje: karabin pneumatyczny, pistolet pneumatyczny, tarcza losowa oraz klasyfikację generalną Pneumatic Poland Cup 2023 tym samym przekraczając liczbę 70 miejsc na podium w sezonie 2023. Trzy miejsca na podium zdobył Roman Czarniak: karabin pneumatyczny III miejsce, pistolet pneumatyczny II miejsce, klasyfikacja generalna II miejsce. Na trzecim stopniu podium w klasyfikacji generalnej Pneumatic Poland Cup 2023 uplasował się Juliusz Frąckowiak.

Tego dnia również w Wągrowcu rozegrano Zawody Poligonowe Związku Strzeleckiego „Strzelec” RP w których Roman Czarniak wywalczył II miejsce w konkurencji strzelanie sportowe i III miejsce w trójboju obronnym.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
max
max
19/07/2023 22:13

Gdzie można w Gnieźnie postrzelać?

Piotr
Piotr
19/07/2023 08:59

Dobra robota Panowie!!!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.