|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Tytan Gniezno zadebiutował w Mistrzostwach Polski Kobiet

źródło: Tytan Gniezno

W sobotę zawodniczki U16 w barwach Tytana Gniezno rozegrały I Turniej Mistrzostw Polski Kobiet U16 Rugby 7 w Lublinie – powróciły stamtąd z piątym miejscem.

W sobotnim turnieju reprezentantki wielkopolskiego rugby w barwach gnieźnieńskiego Tytana
rozegrają turniej, do którego zgłosiło się 7 klubów z całej Polski. GKR Tytan zagra w grupie B
z: Amazonkami Budowlani Lublin, KS Budowlani Łódź oraz Diablicami Rugby Ruda Śląska. 4 najlepsze
drużyny rozegrają półfinały i mecze o strefę medalową, a trzy pozostałe zagrają na koniec turnieju
trójmecz o miejsca 5-7

Co prawda w grupie Tytanki w wyrównanych meczach przegrały odpowiednio z Błyskawice Rugby Rzeszów 5:12 oraz późniejszymi zwyciężczyniami turnieju Amazonki Budowlani Lublin 10:19, ale w meczu o 5 miejsce pokonały Rugby Kobiet KS Budowlani Łódź 17:10! Najlepszą zawodniczką drużyny w tym turnieju została wybrana Oliwia Świergiel. Kolejny turniej zawodniczki zagrają już 14 października w Rudzie Śląskiej.

GKR Tytan zaprasza: – Jeżeli urodziłaś się w roku 2008 lub później to jest to informacja zdecydowanie dla siebie! Dołącz do gnieźnieńskich Tytanek i walcz o Mistrzostwo Polski! Zawsze chciałaś grać w rugby, ale nie pomyślałaś, że rugby jest Kobietą? Nic straconego! Czekamy na Ciebie na treningach w każdy poniedziałek i czwartek o 18:30 na górnym obiekcie przy ul. Strumykowej. Zabierz na trening swojego chłopaka, rodzeństwo, kolegów z klasy! Albo nie! Lepiej zawstydź ich wszystkich! Chodź na rugby i graj o Mistrzostwo! Do zobaczenia!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.