|  MKS PR  |  Zostaw komentarz

MKS i rodzinny relaks w lesie

Zawodniczki z pierwszej stolicy Polski nie raz pokazały, że aktywnie włączają w lokalne akcje. Nie inaczej jest tym razem. Pszczoły wezmą udział w wydarzeniu „Rodzinny Relaks w Lesie”.

Wydarzenie to ma na celu promocję zdrowego trybu życia poprzez aktywność fizyczną w lesie. Organizatorzy pragnąc dotrzeć do jak największej ilości osób zaangażowali lokalnych sportowców, w tym także szczypiornistki z MKS URBIS Gniezno. Wszystko ma charakter międzypokoleniowy i jest skierowane do całych rodzin.

Podczas jednego dnia zaplanowane są zajęcia z jogi, nordic walkingu, slow joggingu, ćwiczenia oddechowe oraz spacer na orientację w terenie z ćwiczeniami. Nie zabrakło także miejsca na edukację ekologiczną dla najmłodszych. Zostaną przeprowadzone również sesje terapeutyczne: „trening uważności dla dzieci” – celowe, uważne obcowanie z naturą jak i „warsztaty z medytacji dla dorosłych”.

„Rodzinny Relaks w Lesie” to okazja do wspólnego spędzenia czasu na łonie natury. Biegi, sesje jogi i zajęcia terapeutyczne umożliwią rodzinom odprężenia, a także budowanie więzi. Event jest idealną okazją, by czerpać korzyści z natury, odkrywać spokój i harmonię wśród drzew oraz relaksować się razem z najbliższymi. Wydarzenie jest okazją do pielęgnowania świadomości ekologicznej oraz docenienia roli lasów w życiu codziennym.

Warto dodać, że podczas aktywności organizatorzy przewidzieli relację „na żywo”.

Plan aktywności:
Trening uważności (2 tury, po 40 min.)
1 grupa: 10:10 – 10:50,
2 grupa: 11:00 – 11:40,

Slow jogging (start 11:00)

Bieg terenowy: start 12:00, zakończenie max. 14:00

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.