|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Tytanki na turnieju kobiet w Rudzie Śląskiej

W minioną sobotę gnieźnieńskie Tytanki zajęły trzecie miejsce w II Turnieju Mistrzostw Polski Kobiet U16 w Rudzie Śląskiej.

W rywalizacji grupowej wygrały z Błyskawicami Rugby Rzeszów 34:0 oraz przegrały z Amazonkami Budowlani Lubin 5:38. W półfinale niestety uległy Ventol Atomówkom Łódź 12:24. Mimo to porażka nie odebrała sił w walce o trzecie miejsce, gdzie gnieźnieńskie rugbistki wygrały z Diablicami Rugby Ruda Śląska 19:15.

Gnieźnieński rugbistki zajmują IV miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski Kobiet U16 i tracą do podium tylko 2 punkty! Wiosną zostaną rozegrane jeszcze 4 turnieje, więc medal Mistrzostw Polski jest w naszym zasięgu!

– Jesteś Dziewczyną z rocznika 2008 lub młodszą? Nie zwlekaj i dołącz do nas! Serdecznie zapraszamy na treningi grup młodzieżowych, które odbywają się w poniedziałki i czwartki o godzinie 18.30 na górnym boisku przy ul. Strumykowej. Po więcej informacji napisz do nas na mediach społecznościowych! – zachęca Tytan Gniezno.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.