|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

„Wiedźmy, upiory i inne potwory” morsowały na Łazienkach

Aura wciąż w miarę ciepła, jak na porę roku, a jednak gnieźnieńskie morsy kontynuują sezon kąpielowy w Jeziorze Winiary – w swoim tematycznym stylu.

Tym razem uczestnicy niedzielnego morsowania wybrali halloweenowy motyw, dlatego na Łazienkach pojawiło się sporo wiedźm oraz innych upiorów, którzy po krótkiej rozgrzewce wskoczyli do wody mającej około 11 stopni. Być może fakt, że była na tyle ciepła sprawił, że wielu zdecydowało się na znacznie dłuższy pobyt w wodzie, niż zazwyczaj – do minusowych temperatur na dworze jeszcze trochę brakuje, także na pewno będzie ku temu okazja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wilk
wilk
31/10/2023 00:34

Upiorów ci u nas dostatek,to teraz morsy,może przebierzecie się za…wszystkich świętych i będziecie także naszą chrześcijańską,europejską tradycję kultywować,a nie tylko okultyzm, co?

Mirzyn
Mirzyn
29/10/2023 22:42

No co wy?
Całkiem ładne kobity!

Obserwator
Obserwator
29/10/2023 20:03

Mogli jeszcze wypożyczyć z ZMS ,-u w Poznaniu ciało NN byłoby ciekawiej a tak …. lipa© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.