|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Biało-czerwone morsowanie na Łazienkach

Niepodległościowe morsowanie

Kilkudziesięciu śmiałków, w sobie dobrze znanej formie, postanowiło upamiętnić Dzień Niepodległości w narodowych barwach.

Gnieźnieńskich miłośników zimnych kąpieli nie trzeba zachęcać do morsowania, ale piątkowe wydarzenie było tym bardziej szczególne, że wypadało poza standardowym harmonogramem i to w narodowe święto. Dlatego do wydarzenia postanowiono podejść z biało-czerwonym akcentem, na które to zaproszenie morsy odpowiedziały w sporej liczbie.

Mimo iż woda wciąż jest ciepła (termometr pokazywał „aż” 10 stopni), to kilkadziesiąt osób w narodowych dekoracjach i malowaniach twarzy, po krótkiej rozgrzewce weszło do wód Jeziora Winiary. Tam też czekał na nich poczęstunek w postaci rogali, przygotowanych przez organizatorów wydarzenia. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.