|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Młodzi zawodnicy „Walki” na podium zawodów w kickboxingu

zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę w mazowieckim Węgrowie odbyły się zawody Pucharu Polski w kickboxingu. Dwóch startujących w nich gnieźnian zdobyło wysokie miejsca.

Zmagania odbyły się w kilku kategoriach wagowych. Wśród uczestników nie zabrakło przedstawicieli KKS Sporty Walki Gniezno.

W trakcie zmagań Nicola Litwin zdobyła Puchary Polski w dwóch kategoriach wagowych do 46 oraz do 50 kg. – Dla Nicoli dzisiejsze zawody były debiutem w kickboxingu i trzeba przyznać, że „wjechała z drzwiami” do naszego świata. Warto dodać, że Nicola Litwin trafiła do nas jako ułożona pięściarka i część zasług należy się jej byłemu klubowi Akademia Sportu Jakub Czaprowicz – przyznają przedstawiciele „Walki” Gniezno.

Drugi z zawodników, Patryk Zieliński, z uwagi na brak przeciwników w swojej wadze zdecydował się zawalczyć w wyższej kategorii wagowej i choć dał walkę życia, przegrał stosunkiem głosów 1:2 i wraca z brązowym medalem. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.