|  MN  |  Zostaw komentarz

Strzelcy nie zwalniają tempa

Wraz ze zbliżającym się końcem roku nadchodzi koniec sezonu strzeleckiego jednak nie oznacza to końca sukcesów gnieźnieńskich zawodników.

W minioną niedzielę Roman Czarniak i Maciej Zielenow wystartowali w Poznaniu w bardzo silnie obsadzonych zawodach strzeleckich Pretor Challange VI, które jednocześnie były zakończeniem zmagań w ramach rocznej rywalizacji KSK Pretor 2023.

Gnieźnieńscy zawodnicy zdobyli w tych zawodach łącznie 4 medale. Trzy brązowe krążki w konkurencjach pistolet wojskowy, pistolet dużego kalibru i pistolet małego kalibru padły łupem Romana Czarniaka. Srebrny medal w konkurencji strzelba open wywalczył Maciej Zielenow, który solidnymi wynikami w pozostałych konkurencjach zapewnił sobie wysokie miejsca na zakończenie sezonu KSK Pretor 2023 a którego podsumowanie nastąpi niebawem.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.