|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

M. Zielenow otwiera sezon „workiem” medali

Doskonałe otwarcie sezonu strzeleckiego 2024 ma za sobą reprezentant Strzelca Gniezno, który w swoim pierwszym tegorocznym starcie wywalczył 4 medale w tym dwa z najcenniejszego kruszcu. 
Pierwszy start w sezonie 2024 gnieźnieński zawodnik zaplanował na 14.01., kiedy to udał się do stolicy Wielkopolski by wziąć udział w prestiżowych ogólnopolskich zawodach Pretor Challange I, które były jednocześnie inauguracją sezonu i rywalizacji rocznej. Maciej Zielenow spisał się w tych zawodach wyśmienicie potwierdzając wysoką formę ale i umiejętności ponieważ zdobywał medale w 3 różnych typach broni.

W konkurencjach dynamicznych ze strzelby (strzelba open i strzelba standard) Maciej Zielenow wywalczył srebrny i brązowy medal notując życiowe wyniki 3,42 s. i 3,25 s. Dwa złote krążki gnieźnieński zawodnik wywalczył w konkurencjach karabin bocznego zapłonu – stojąc oraz z pistoletu wojskowego z wynikiem 98 punktów.

Zawody Pretor Challange charakteryzują się wysokim poziomem sportowym o czym świadczy fakt iż o kolejności na podium w konkurencji pistolet wojskowy decydowała ilość tzw. „10” wewnętrznych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.