|  MN  |  1 komentarz

Maciej Zielenow na „5” w turnieju strzeleckim

zdjęcie nadesłane

Reprezentant Gnieźnieńskiego Strzelca, po raz kolejny nie pozostawił pola do popisu dla rywali zdobywając 5 miejsc na podium w I Turnieju Pucharu KBS 2024, obejmując prowadzenie w zmaganiach o tytuł Strzelmistrza 2024.

20.01.2024 pomimo wietrznej i mroźnej aury i wiążącymi się z tym trudnościami komunikacyjnymi kilkudziesięciu zawodników we Wrześni  stanęło do rywalizacji w I Turnieju „O strzały św. Sebastiana” rozgrywanym w ramach Pucharu KBS 2024. Barw gnieźnieńskiego Strzelca w  turnieju bronili Marcin Andrzejewski oraz Maciej Zielenow, który zapisał na swym koncie kolejny udany występ. Lider gnieźnieńskiego Strzelca nie tylko obronił Srebrne Strzały św. Sebastiana o które strzelano z pistoletu MCM Margolin ale także dołożył 3 miejsca na podium w konkurencjach strzelanych z karabinów bocznego zapłonu co pozwoliło na zgromadzenie największej liczby punktów i zwycięstwo w Turnieju.  Solidny występ zanotował także drugi z gnieźnieńskich zawodników Marcin Andrzejewski, który uplasował się na 4 pozycji.


Uwaga – spróbuj swoich sił w strzelectwie! Z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do wylicytowania są dwa vouvhery na wspólny trening strzelecki z Maciejem Zielenow. Na wahaj się, licytuj, pomagaj i odkrywaj w sobie strzelca.

https://allegro.pl/oferta/voucher-na-trening-strzelecki-z-maciejem-zielenow-strzelec-gniezno-15027617321

https://allegro.pl/oferta/voucher-na-trening-strzelecki-z-maciejem-zielenow-strzelec-gniezno-15027590943

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Brawo
Brawo
23/01/2024 10:15

Gratulacje© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.