|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Kolejne oświadczenie organizatorów Maraton Gniezno

W kilkanaście godzin po pierwszym komunikacie, odwołującym marcową imprezę biegową na dystansie maratonu, organizatorzy zamieścili kolejny wpis w tej sprawie.

W czwartkowy wieczór na stronie Maraton Gniezno pojawił się komunikat, w którym organizatorzy poinformowali o odwołaniu imprezy, zaplanowanej na 10 marca br. Miał to być bieg maratoński, a także kolejne na krótszym dystansie. Nie podano szczegółów, a jedynie przekazano, że wynika to z braku uzyskania odpowiednich pozwoleń.

Oświadczenie to spotkało się z różnymi, momentami skrajnymi komentarzami różnych osób, także tych, którzy zamierzali w nim wziąć udział specjalnie przyjeżdżając do Gniezna.

W piątkowe, wczesne popołudnie 26 stycznia organizatorzy zamieścili kolejny wpis następującej treści:

Szanowni Państwo,
w uzupełnieniu wczorajszego oświadczenia, chciałbym przeprosić za wszelkie niedogodności związane z odwołaniem wydarzenia Gniezno Maraton.
Ponadto oświadczam, że Miasto Gniezno nie ponosi odpowiedzialności za brak realizacji wydarzenia Gniezno Maraton, a zaistniała sytuacja nie powinna mieć wpływu na odbiór i udział w imprezach biegowych organizowanych na terenie Miasta Gniezna dotychczas.
Zapewniam, że podjęliśmy wszelkie kroki w celu zminimalizowania skutków tej sytuacji – w związku z tym procedura zwrotu wpisowego dla wszystkich zawodników rozpoczęła się dzisiaj, tj. 26 stycznia 2024 roku.
Z poważaniem,
Patryk Bogucki
Organizator Gniezno Maraton

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wilk
wilk
28/01/2024 02:45

Żeby w naszym mieście był taki maraton o tej randze to muszą być……ulice gładkie i równe jak stół!!!! A wszędzie na ulicach DZIURY jak dobry SER szwajcarski, czy w mieście czy na osiedlach!!!Nie wstyd wam pseudo rajcy miejscy i powiatowi na czele z waszymi starostami i prezydencikami???

rowerzysta
rowerzysta
26/01/2024 23:45

Szkoda, byłaby dobra promocja dla miasta. Ale muszę przyznać, że banery reklamowe są słabe, wyglądają jakby były projektowane 30 lat temu kiedy wchodziły pierwsze komputery PC. Uważam, że Gniezno stać na większe zainteresowanie jakością i tematem promocji tego typu imprez. Rozumiem rynek reklamy – tak mi się wydaje, ale na pewno byłoby przyjemniej oglądać zdjęcie biegacza / biegaczki mijającego metę podnoszącego ręce do góry w geście zwycięstwa. Jestem pewien, że następnym razem się uda, w naszym mieście jest wiele osób kochających ten sport, z włodarzami na czele. Powodzenia!

Zbig
Zbig
26/01/2024 21:07

I Gruszczyński popierał takiego człowieka. Wstyd.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.