|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Dwa złote medale Macieja Zielenowa w turnieju strzeleckim

zdjęcie nadesłane

Reprezentant gnieźnieńskiego strzelca Maciej Zielenow kontynuuje zwycięską serię zdobywając dwa złote medale w Turnieju Strzeleckim o Puchar Wielkiego Serca.
Finały WOŚP każdorazowo są okazją do organizacji licznych wydarzeń sportowych na terenie całego kraju. Nie inaczej było w tym roku gdyż Turniej Strzelecki o Puchar Wielkiego Serca zorganizowany został we Wrześni w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do strzeleckich zmagań stojących na bardzo wysokim poziomie sportowym na strzelnicy pneumatycznej stanęło ponad 50 zawodniczek i zawodników. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach karabin pneumatyczny (10m, stojąc, gdzie „10” ma wielkość 0,5mm) oraz pistolet pneumatyczny (10m, stojąc). W obu konkurencjach najlepszym zawodnikiem okazał się reprezentant Strzelca Gniezno, Maciej Zielenow, który do wcześniejszych tegorocznych sukcesów w innych typach broni dołożył dwa zwycięstwa w dziedzinie broni pneumatycznej.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.