|  MN  |  Zostaw komentarz

Udany występ gnieźnieńskich strzelców w Poznaniu

zdjęcie nadesłane

Gnieźnieńscy Strzelcy, pomyślnie kontynuują zmagania strzeleckie w sezonie 2024, których efektem jest kolejne podium wywalczone na strzelnicy.

Strzelec Marca, taką nazwę przyjęli organizatorzy dla drugiej rundy zmagań w rywalizacji Pucharu Magnum 2024, która rozegrana została w stolicy wielkopolski. Format turnieju zakładał rywalizację w konkurencji pistolet centralnego zapłonu na dystansie 25m do tarczy NT-23P. Platformą strzelecką w rywalizacji był pistolet Glock 17. Gnieźnieńską drużynę w zawodach reprezentowali Marcin Andrzejewski i Maciej Zielenow, który to sięgnął w turnieju po II miejsce, jednocześnie pozostając liderem zmagań strzeleckich w sezonie 2024. Z dobrej strony zaprezentował się także drugi z Gnieźnian, który sklasyfikowany został na V miejscu co pokazuje, że treningi pod okiem lidera drużyny i trenera w jednej osobie przynoszą efekty.

Nadal można wspierać Strzelca Gniezno, poprzez wpłatę na zbiórkę która ma na celu zakup karabinków pneumatycznych do treningów dla gnieźnieńskiej młodzieży. Link do zbiórki.

Jednocześnie zapraszamy do współpracy wszystkie osoby chcące spróbować swoich sił w strzelectwie jak i osoby, które chciały by wesprzeć działalność drużyny pod kątem organizacyjnym i technicznym.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.