|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Przebiegli dychę przez gminę Łubowo

W sobotnie popołudnie ponad dwustu zawodników wzięło udział w drugiej edycji biegu Łubowo odDYCHA. Wydarzeniu towarzyszył rodzinny piknik.

Szlakiem Ottona III i Bolesława Chrobrego, z dziekanowickiego skansenu historycznego wyruszył po raz drugi bieg, którego uczestnicy mieli do pokonania 10 kilometrów. Trasa przebiegała bocznymi drogami przez Żydówko, a meta znajdowała się za Urzędem Gminy w Łubowie, na terenie boiska, gdzie urządzony został piknik rodzinny. Na nim to pojawiło się sporo atrakcji dla najmłodszych – zarówno sportowych, jak i sporo rozrywki, a także nie zabrakło punktów gastronomicznych. 

W II edycji biegu Łubowo odDYCHA Jako pierwszy na mecie zameldował się Zbigniew Kujawa z Janowca Wielkopolskiego, pokonując trasę w czasie 34:30. Chwilę po nim na mecie zameldował się Filip Jańczak ze Środy Wielkpolskiej z rezultatem 34:49, a minutę i sekundę później Karol Banaszak z Łubowa. Wśród kobiet najszybsza była Marzena Siwińska z Czerniejewa z czasem 41:08, druga Joanna Stawowa z rezultatem 41:33 a trzecia przybiegła Katarzyna Chojnacka z wynikiem 42:15.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.