|  MN  |  Zostaw komentarz

Kolejne sukcesy Macieja Zielenowa

Niezwykle udany weekend ma za sobą reprezentant gnieźnieńskiego „Strzelca” Maciej Zielenow, który odniósł kolejne zwycięstwa!

W sobotę Maciej Zielenow, stanął do rywalizacji w XVII Otwartych Zawodach Strzeleckich o Puchar Burmistrza Nekli rozgrywanych we Wrześni. Gnieźnieński zawodnik podobnie jak w minionym roku zanotował bardzo dobry start wygrywając zmagania rozgrywane z pistoletu sportowego pokonując kilkudziesięciu zawodników.

W niedzielę także we Wrześni reprezentanci gnieźnieńskiej drużyny stanęli do rywalizacji w ramach II rundy Pucharu KBS 2024. Po raz kolejny z doskonałej strony pokazał się lider gnieźnieńskiego „Strzelca” Maciej Zielenow, który triumfował w trzech rozgrywanych konkurencjach dokładając do tego dwa miejsca III – wygrywając całą rundę. Gnieźnianin umocnił się na czele klasyfikacji generalnej Pucharu KBS 2024.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.