|  MN  |  Zostaw komentarz

Polacy zagrają kolejny mecz w Pucharze Narodów w Gnieźnie. Nastąpiły zmiany w harmonogramie

Fot. zboiska dla PZHT

Trwa hokejowy Puchar Narodów w Gnieźnie. Niestety pogoda spowodowała zmiany w harmonogramie imprezy, a te dotyczą także meczu Polaków.

Od 31 maja do 9 czerwca Gniezno ponownie jest stolicą, lecz tym razem hokejową. 9 ekip z całego świata rywalizuje o jedno miejsce w FIH Pro League. Wśród światowej czołówki są także Polacy.

Intensywne opady deszczu, które wystąpiły 2 czerwca, spowodowały, że spotkania Pakistan-Kanada oraz Francja-Malezja przełożono na 3 czerwca. Tym samym dokonano ważnych zmian w harmonogramie 4. dnia Pucharu Narodów.

Co ważne, bilety zakupione na spotkania z 2 czerwca obowiązują na wszystkie mecze 3 czerwca. Procedura zwrotów jest opisana w mailach z zakupionymi biletami. Reklamacje można zgłaszać na bilety@sportigio.com.

Harmonogram spotkań Pucharu Narodów 3 czerwca:

11:30 – Pakistan vs. Kanada (Grupa B)

14:00 – Francja vs. Malezja (Grupa B)

16:30 – Korea Południowa vs. Austria (Grupa A)

19:00 – RPA vs. Nowa Zelandia (Grupa A)

Z uwagi na czas odpoczynku dla zawodników ekip z grupy A dokonano zmian w harmonogramie na 4 czerwca i tak o 16:30 spotkają się Nowa Zelandia i Korea Południowa, zaś o 19:30 Polska i RPA.

Harmonogram spotkań Pucharu Narodów 4 czerwca:

17:30 – Nowa Zelandia vs. Korea Południowa
20:00 – Polska vs. RPA

Do tej pory Polacy udanie walczą w Pucharze Narodów. W meczu otwarcia biało-czerwoni postawili twarde warunki faworytowi imprezy, a więc Nowej Zelandii i przegrali 4:2, chociaż przez jakiś czas remisowali 2:2. Drugi mecz zakończył się historyczną wygraną biało-czerwonych w stosunku 1:0 nad Koreą Południową.

Bilety na Puchar Narodów są do nabycia na www.nationscup.pl. Mecze Polaków i dwa dni finałowe będą emitowane w TVP3 Poznań i TVP Stream. Całość turnieju obejrzycie na platformie Watch.Hockey.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.