|  MN  |  2 komentarze

Gnieźnieńscy strzelcy z sukcesami

zdjęcie nadesłane

Jak weekend to strzelanie, jak strzelanie to sukcesy. To zdanie idealnie pasuje do reprezentantów Strzelca Gniezno, którzy zanotowali kolejne świetne występy.

Gościnna Września stała się w minioną sobotę areną zmagań strzeleckich w ramach III Mistrzostw Arsenał Polska 2024. Pomimo długiego weekendu na starcie zawodów stanęło kilkudziesięciu zawodników, wśród których znaleźli się Roman Czarniak i Maciej Zielenow reprezentanci Strzelca Gniezno. Obaj gnieźnieńscy zawodnicy spisali się rewelacyjnie.

Maciej Zielenow wywalczył tytuł wicemistrza Arsenał Polska rywalizując w dwuboju (karabin małego kalibru do tarczy TS2 + karabin dowolny do tarczy ½ NT 23P). W równolegle rozgrywanych zawodach o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Arsenał Polska, Roman Czarniak wygrał w konkurencji pistolet wojskowy i pistolet dużego kalibru oraz zajął II miejsce w konkurencji pistolet małego kalibru).

Gnieźnieńska drużyna może pochwalić się już ponad 80 miejscami na podium swoich zawodników w sezonie 2024. Oprócz osiąganych wyników podziw u rywali budzi także odpowiedź gnieźnieńskich zawodników na zadawane im pytanie: „Gdzie w Gnieźnie jest strzelnica?”.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mona
mona
03/06/2024 19:19

Gratulacje dla strzelców

Janusz
Janusz
03/06/2024 08:10

Gratulacje dla zawodników 😁💪👍 … No właśnie … Gdzie w Gnieźnie jest strzelnica???!!!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.