|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Trwają Mistrzostwa Gniezna w Tenisie Ziemnym

zdjęcie nadesłane

Już ponad dwa tygodnie trwają Mistrzostw Gniezna 2024 BUD-WENT MITSUBISHI TENNIS CUP na kortach GKT w Parku Miejskim. Mimo trudnego początku pogodowego – wszystkie mecze idą zgodnie z planem!

Tuż po starcie zawodów, przez centrum Gniezna przeszła nawałnica z gradobiciem. Było tak źle, że nawet dwie doby później (przy temperaturze ponad 25 stopni w dzień), grad nadal leżał na kortach. Pokrycie balonu zostało przedziurawione tak, jakby ktoś „strzelał z nieba”, a dwa korty kryte zalało po kostki.

– Gradobicie i zalanie kortów oraz szatni nie zatrzymało turnieju pomimo ogromnych strat. Z pomocą wielu osób (nawet niezwiązanych z tenisem) odratowaliśmy obiekt, naprawiliśmy zalane korty. Czeka nas jeszcze remont szatni i łazienek, co lekko utrudnia prowadzenie turnieju, ale go nie zatrzymuje! – informowali po wszystkim organizatorzy mistrzostw.

Turniej cały czas trwa, a pierwsze rundy są już zakończone – przed nami zostało jeszcze kilkanaście meczy drugiej kolejki.

Mistrzostwa Gniezna ’24 – BUD-WENT MITSUBISHI TENNIS CUP we wszystkich kategoriach zbiera ponad 120 osób w 12 kategoriach. 

Aktualne wyniki opublikowane są na stronie https://kortygniezno.pl/mg24/

Jednodniowe turnieje zostały zakończone – odbył się debel kobiet, mikst oraz kategorie dzieci i młodzieży. Na rozdanie nagród uczestnicy tych kategorii jeszcze chwilę poczekają, bowiem oficjalne podsumowanie odbędzie się 22 czerwca. W ten dzień zobaczymy wszystkie singlowe finały!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.