|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Sinice w Jeziorze Winiary. Kąpielisko zamknięte

źródło: GOSiR

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że z uwagi na pojawienie się sinic zamknięto kąpielisko na Łazienkach.

W piątkowe popołudnie GOSiR poinformował, że ze względu na bezpieczeństwo wszystkich osób chcących skorzystać z kąpieliska na Jeziorze Winiary, zostało ono tymczasowo zamknięte z powodu pojawienia się sinic.

– Prosimy o zrozumienie i śledzenie naszych aktualizacji – będziemy informować na bieżąco o stanie kąpieliska. Współpracujemy z Sanepidem, aby jak najszybciej rozwiązać problem i ponownie otworzyć kąpielisko dla Waszego użytku. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności – przekazał GOSiR.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
29/06/2024 22:43

Kąpiele w wodzie, w której doszło do zakwitu cyjanobakterii lub wdychanie powietrza w okolicach skażonych kąpielisk, może prowadzić do pogorszenia zdrowia, a w skrajnych przypadkach nawet do śmierci.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.