Przejdź do treści głównej

Tag: tomasz budasz

Szafowanie liczbami, czyli poseł wylicza, a prezydent ma kandydować

Miasto straciło czy zyskało? W ubiegłym tygodniu prezydent Tomasz Budasz przedstawił swoje wyliczenia, że Gniezno straciło na Polskim Ładzie. Zbigniew Dolata kontruje, że jeszcze nigdy Miasto nie mogło liczyć na tyle pieniędzy, co teraz. Mimo iż tyle się mówi o wspólnych pojedynkach w badmintona pomiędzy wymienionymi, to jednak kampania wyborcza zaczyna nabierać tempa.

Czytaj dalej

Trwa szukanie oszczędności na prądzie. „Nie jest możliwe, żeby wyłączyć co drugą lampę”

Urzędnicy szukają możliwości, które pozwolą na zaoszczędzenie środków przeznaczonych na dostawę energii elektrycznej. Pomimo ogłoszenia przetargu i nadziei, że oferta będzie niższa od poprzedniej.

Czytaj dalej