Tag: złote gody
Kilkanaście par małżeńskich świętowało we wtorek swoje Złote Gody. W Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbyło się spotkanie z okazji jubileuszu 50-lecia wspólnego życia, który był też okazją do złożenia gratulacji oraz podziękowań za trwałość małżeństw i wspólnie przeżyte lata.
Złote Gody kilkunastu par z Gniezna. Niektórzy świętowali nawet sześćdziesiąt wspólnych lat
W Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbyła się uroczystość jubileuszy małżeńskich par świętujących 50, 55, 60 oraz 62 lata wspólnego życia. Spotkanie było okazją do uhonorowania małżonków, którzy przez dekady pozostają razem, realizując złożoną przed laty przysięgę małżeńską.
Złote Gody kilkunastu par z Gniezna. Wręczono medale za pół wieku spędzone razem
W Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość Złotych Godów, podczas której uhonorowano pary małżeńskie świętujące wieloletnie jubileusze wspólnego życia. Było to wydarzenie pełne wdzięczności za przykład dla współczesnego pokolenia, ale też okazja do refleksji nad siłą miłości, która przetrwała próbę czasu.
Złote Gody dla par z gminy Gniezno
Siedem par z gminy Gniezno świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, a z tej okazji otrzymały one medale. Uroczystość była okazją do podzielenia się wspomnieniami oraz refleksją nad wspólnie przeżytym półwieczem, które może być też przykładem dla kolejnych pokoleń.
Złote Gody 14 par z Gniezna
W Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie po raz kolejny w tym roku odbyła się wyjątkowa uroczystość wręczenia medali z okazji jubileuszu 50 lat pożycia małżeńskiego. Otrzymało je kilkanaście par, a dwie dostały gratulacje za jeszcze dłuższą, bo 55-letnią wspólną wędrówkę przez życie.
Nie tylko złote, ale i kamienne gody – 70 lat razem!
W poniedziałek 8 września br. w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość „Złotych Godów”. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło pary małżeńskie, które są ze sobą nie tylko 50, ale i więcej lat razem. Razem idą przez życie wspólną drogą, dając świadectwo miłości, wierności i wytrwałości.
Od pół wieku razem idą przez życie
We wtorkowe południe odbyła się druga w tym tygodniu uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Także i tym razem odznaczenia powędrowały do 18 par zamieszkujących Gniezno, które wspólnie przeżyły ze sobą 50 lat razem.
Przeżyli 50 lat razem
W poniedziałek odbyła się pierwsza w tym tygodniu miejska uroczystość Złotych Godów, w trakcie której wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Otrzymało je 19 par z Gniezna.
Złote Gody w gminie Gniezno. 18 par otrzymało medale
W piątkowe południe w gminie Gniezno odbyło się wręczenie odznaczeń za długoletnie pożycie małżeńskie, które są przyznawane przez Prezydenta RP. Medale otrzymało 18 par.
Medale za 50 wspólnych lat razem
Kolejnych 20 par z Gniezna, które spędziły ze sobą pół wieku, zostało odznaczonych medalami przyznawanymi z okazji długoletniego pożycia małżeńskiego.
Złote Gody kilkunastu par z Gniezna
Kilkanaście par, które przeżyły ze sobą 50 lat razem, otrzymało dzisiaj medale z tej okazji, przyznawane przez prezydenta RP, a wręczone przez włodarza miasta.
Złote gody par z gminy Gniezno
Sześć par z gminy Gniezno, które przeżyły ze sobą 50 lub więcej lat, otrzymało dziś wyróżnienia i medale za długoletnie pożycie małżeńskie.













