Przejdź do treści głównej

Tag: złote gody

50 lat razem! Medale dla kilkunastu par z okazji Złotych Godów

Kilkanaście par małżeńskich świętowało we wtorek swoje Złote Gody. W Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbyło się spotkanie z okazji jubileuszu 50-lecia wspólnego życia, który był też okazją do złożenia gratulacji oraz podziękowań za trwałość małżeństw i wspólnie przeżyte lata.

Czytaj dalej

Złote Gody kilkunastu par z Gniezna. Niektórzy świętowali nawet sześćdziesiąt wspólnych lat

W Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbyła się uroczystość jubileuszy małżeńskich par świętujących 50, 55, 60 oraz 62 lata wspólnego życia. Spotkanie było okazją do uhonorowania małżonków, którzy przez dekady pozostają razem, realizując złożoną przed laty przysięgę małżeńską.

Czytaj dalej

Złote Gody kilkunastu par z Gniezna. Wręczono medale za pół wieku spędzone razem

W Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość Złotych Godów, podczas której uhonorowano pary małżeńskie świętujące wieloletnie jubileusze wspólnego życia. Było to wydarzenie pełne wdzięczności za przykład dla współczesnego pokolenia, ale też okazja do refleksji nad siłą miłości, która przetrwała próbę czasu.

Czytaj dalej

Nie tylko złote, ale i kamienne gody – 70 lat razem!

W poniedziałek 8 września br. w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość „Złotych Godów”. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło pary małżeńskie, które są ze sobą nie tylko 50, ale i więcej lat razem. Razem idą przez życie wspólną drogą, dając świadectwo miłości, wierności i wytrwałości.

Czytaj dalej