Spędzili ze sobą razem 50 lat Napisane przez Rafał Wichniewicz w dniu 17/11/2022. Opublikowano w Aktualności. Brak komentarzy do Spędzili ze sobą razem 50 lat Kilkanaście par gnieźnian, które wspólnie przeżyło pół wieku razem, otrzymało dziś medale za swoje długoletnie pożycie małżeńskie. Czytaj dalej