Tag: złote gody
W miniony wtorek w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się kolejna w tym roku uroczystość Złotych Godów, podczas której medale odebrało kilkanaście par.
Złote Gody gnieźnieńskich par
Po raz drugi w tym roku w Gnieźnie odbyła się uroczystość Złotych Godów dla par, które od pół wieku wspólnie idą przez życie.
Złote Gody par z gminy Kłecko
W minioną środę w Urzędzie Gminy Kłecko odbyła się krótka uroczystość z udziałem par, które w tym roku obchodzą jubileusz 50-lecia związku małżeńskiego.
Złote gody gnieźnieńskich par
Kolejnych kilka par z Gniezna zostało wyróżnionych medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, które są zwyczajowo przyznawane przez Prezydenta RP i wręczane przez władze miasta.
Złote gody 18 par w gminie Trzemeszno
W miniony piątek w salce Urzędu Stanu Cywilnego w Trzemesznie odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie.
Kilkanaście par świętuje Złote Gody
Kolejna w tym tygodniu uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie, odbyła się we wtorek w Miejskim Ośrodku Kultury. Państwowe wyróżnienia odebrało 13 par z Gniezna.
17 par otrzymało medale za 50 lat spędzonych razem
Po raz kolejny w tym roku w Gnieźnie odbyła się uroczystość Złotych Godów dla par, które od pół wieku wspólnie idą przez życie.
Złote gody par w gminie Mieleszyn
Dziesięć par z terenu gminy Mieleszyn, którym mija pół wieku od momentu zawarcia związku małżeńskiego, obchodziło tę okoliczność wraz z władzami gminy.
Złote gody 18 par gminy Kiszkowo
W miniony czwartek w Gminie Kiszkowo miały miejsce wyjątkowe uroczystości Złotych Godów. 50-lecie pożycia małżeńskiego świętowało 18 par.
Gnieźnieńskie pary otrzymały medale za pół wieku razem
Po raz kolejny w tym roku w Gnieźnie dokonano wręczenia medali dla par, które przeżyły ze sobą w związku małżeńskim przynajmniej pół wieku.
Medale dla długoletnich par z gminy Gniezno
Pary z terenu gminy Gniezno, które już obchodziły swoje jubileusze 50-lecia małżeństwa, otrzymały medale nadane z tego tytułu.
Medale dla par świętujących 50 lat razem
Pierwsza w tym roku uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie, odbyła się w czwartek w Hotelu Ibis. Odznaczenie odebrało 16 par.













