|  MN  |  Zostaw komentarz

Nabór wykonawców do przeglądu „Adalbertus”

Jarmarkowi św. Wojciecha od lat towarzyszy Przegląd „Adalbertus” – nie inaczej będzie w tym roku.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w tym wyjątkowym wydarzeniu, zachęcamy do wysłania zgłoszenia się do 16 kwietnia 2023 roku. Organizatorem konkursu jest Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie. To będzie niezwykła okazja, by wspólnie celebrować naszą kulturę. Nie przegapcie szansy, aby zaprezentować swoje talenty i spotkać się z innymi pasjonatami muzyki religijnej.

Festiwal dedykowany jest zespołom wokalnym i wokalno-instrumentalnym, których skład musi liczyć co najmniej trzy osoby. Konkurs, zgodnie z tradycją ma na celu popularyzację utworów o tematyce chrześcijańskiej w gronie muzyków zamieszkałych na terenie Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia, o godzinie 11.00, na skwerze, pod pomnikiem św. Wojciecha u zbiegu ulic Chrobrego i Łubieńskiego.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: adalbertus@mok.gniezno.pl oraz pod numerem telefonu: 789 265 274

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.