środa, 08 kwietnia 2020 17:46

Pożar budynku gospodarczego

W środowe przedpołudnie służby zostały powiadomione o pożarze na terenie gospodarstwa, położonego w jednej z wsi koło Witkowa.
W ostatnich dniach nad Wielkopolską, a także Gnieznem, odbywały się nietypowe przeloty samolotem. Udało się ustalić powody, dla których się one odbywały.
Policjanci patrolujący centrum Gniezna zatrzymali do kontroli samochód, którego kierowca swoim nietypowym stylem jazdy zwrócił uwagę mundurowych - jak się okazało, był zupełnie pijany.
Po raz pierwszy w historii Gniezna radni miejscy nie spotkali się na posiedzeniu w jednym miejscu, ale sesja odbywa się w Internecie.
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na środę 8 kwietnia.
W Dzień Pracownika Służby Zdrowia służby mundurowe symbolicznie podziękowały ratownikom i personelowi gnieźnieńskich szpitali za ich służbę na rzecz mieszkańców.
- W krótkim czasie wszystkie działania zostały podporządkowane walce z epidemią koronawirusa - twierdzi wójt Gminy Gniezno Maria Suplicka.
Wczorajszy przypadek stwierdzenia koronawirusa spowodował, że część personelu medycznego została objęta kwarantanną.
Strona 1 z 501

Ostatnio dodane