W całym kraju trwają konsultacje i debaty dotyczące tworzonej aktualnie mapy zagrożeń. Gnieźnieńscy policjanci spotkali się z przedstawicielami samorządu lokalnego.
W czwartkowe południe w gnieźnieńskim szpitalu oficjalnie podziękowano Gminie Łubowo za dar przekazany gnieźnieńskiemu oddziałowi.
Wszyscy składający dokumentacje dotyczące wywozu śmieci z gospodarstw domowych, będą to mogli uczynić w Urzędzie Miejskim, a nie jak dotąd miało to miejsce - w Urbisie. Zmiany wchodzą w życie od 1 kwietnia br.
Gnieźnieńscy policjanci kryminalni zatrzymali 32-letniego złodzieja samochodu i odzyskali skradziony przez niego kilka dni wcześniej pojazd.
Od 1 marca ruszają zapisy do gnieźnieńskich przedszkoli publicznych. Nowy system internetowy ma usprawnić rekrutację.
środa, 10 lutego 2016 15:35

Dary trafią do szpitali

Kilkaset słodyczy i zabawek udało się zebrać członkom Stowarzyszenia Gnieźnieńscy Patrioci. Teraz wszystkie trafią na oddziały dziecięce w Gnieźnie i Poznaniu.
Przez całą sesję Rady Powiatu panowała nerwowa atmosfera. Padały różne hasła i stwierdzenia, pojawiały się argumenty i zarzuty. Przedstawiamy część z nich, spośród całego 4-godzinnego posiedzenia.
Gnieźnieńscy policjanci kryminalni odzyskali skradziony w październiku ubiegłego roku telefon komórkowy i ustalili sprawczynię tej kradzieży. 
Strona 1 z 322

Ostatnio dodane

Lekki deszcz

3°C

Gniezno

Lekki deszcz

Wilgotność: 93%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 11 lut 2016

    Rain Early 4°C 1°C

  • 12 lut 2016

    Częściowe zachmurzenie 7°C -1°C

  • 13 lut 2016

    Słonecznie 7°C 1°C