wtorek, 24 maja 2016 18:25

Poznali kryminalne Gniezno

W dniu 22 maja 2016, w ramach cyklu spotkań „Poznaj miasto z przewodnikiem” odbyła się wycieczka „Szlakiem przedwojennych gnieźnieńskich zbrodni”.
Osiem dni aresztu zastosował Sąd Rejonowy w Gnieźnie wobec 22-letniego złodzieja telefonów komórkowych, który postanowił w ten sposób zarobić.
Po tragicznym zdarzeniu, jakie miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Lecha, Sobieskiego i Chorobrego, niektórzy mieszkańcy zwrócili do nas swoje uwagi iż ich zdaniem sygnalizacja w tym miejscu nie zawsze działa tak, jak powinna.
Kuchnia z czasów Cesarstwa Rzymskiego i muzyka na żywo - Hotel Pietrak zaprasza na kolejne „Wakacyjne Podróże Kulinarne”. Tym razem podróżujemy w czasie!
Uczniowie klasy I f ze Szkoły Podstawowej nr 9 odwiedzili w minionym tygodniu siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.
Jakie jest obecne macierzyństwo? Czym się ono różni od tego, jakie było jeszcze kilka dekad temu? Co je czeka w przyszłości? Na te i inne pytania starali się odpowiedzieć uczestnicy debaty, jaka odbyła się w Instytucie Kultury Europejskiej.
W najbliższym tygodniu wszyscy, którzy zechcą podzielić się swoją krwią, będą mogli przekazać otrzymany słodki ekwiwalent na rzecz podopiecznych z Domu Dziecka.
Wczesnym wieczorem 21 maja w jednym z domów mieszkalnych na terenie osiedla Konikowo wybuchł pożar. 
Strona 1 z 375

Ostatnio dodane