czwartek, 19 stycznia 2017 09:11

Ostrzeżenie pogodowe

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwym wystąpieniem marznących opadów deszczu w czwartek i piątek.
Do nietypowego zdarzenia została w minioną środę wezwana trzemeszeńska policja - autobus przejeżdżający przez Plac św. Wojciecha zahaczył o zaparkowany samochód.
Straż Miejska na bieżąco reaguje na wszelkie zgłoszenia mieszkańców Gniezna, którzy mają podejrzenia dotyczące nielegalnego spalania odpadów w przydomowych piecach, ale również w działających na terenie miasta firmach.
Wzajemne przekrzykiwanie argumentów, zarzuty o pijaństwo, pobicie, aż w końcu były naczelnik zasłabł w trakcie swojego wystąpienia. Taki przebieg miała wtorkowa dyskusja w OSP Niechanowo i tak dialog w tej jednostce wygląda praktycznie od roku.
Policjanci z Kłecka zatrzymali 22-latka, który będąc pijanym i nie posiadając prawa jazdy, prowadził samochód drogami powiatu gnieźnieńskiego.
Trwa nabór zimowy do liceum zaocznego dla dorosłych - zapisy na zajęcia, które rozpoczynają się już w lutym, cały czas trwają!
W środowy ranek nastąpiła duża awaria systemu ciepłowniczego - ciepło nie dociera do odbiorców na terenie całego Gniezna!
Co jeśli eksploduje cysterna? Co będzie gdy dojdzie do skażenia radioaktywnego? Czy w Gnieźnie są schrony? Takie pytania kierowali do służb radni miejscy, zainteresowani przygotowaniem do różnych, nieprzewidywalnych zdarzeń na terenie Gniezna.
Strona 1 z 487

Ostatnio dodane