W czwartek z rąk starosty Beaty Tarczyńskiej przedstawiciele gmin powiatu gnieźnieńskiego odebrali defibrylatory, służące ratowaniu ludzkiego życia. Urządzenia pojawią się w miejscach publicznych.
W czwartkowe przedpołudnie w pobliżu Skweru im. Miasta Anagni doszło do potrącenia dziewczynki, przechodzącej przez przejście dla pieszych.
W czwartek, 5 maja br. o godzinie 5:40 na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej z Topolową doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem.
Zapraszamy na spotkanie z Januszem Szewczakiem, ekonomistą, analitykiem gospodarczym i posłem na Sejm, analitykiem gospodarczym.
Gnieźnianin, którego poszukiwania policja oraz strażacy rozpoczęli w środę po 18:00, odnalazł się cały i zdrowy.
W późne środowe popołudnie gnieźnieńscy strażacy zostali zadysponowani do pożaru, jaki pojawił się w budynku jednorodzinnym przy ul. Żuławy.
W środowy wczesny poranek gnieźnieńska policja przeprowadziła masową akcję kontroli trzeźwości u kilkuset gnieźnieńskich kierowców.
W środę 4 maja rozpoczęły się maturalne zmagania. O godzinie 9:00 uczniowie przystąpili do matury pisemnej z języka polskiego - m.in. w I Liceum Ogólnokształcącym.
Strona 1 z 365

Ostatnio dodane