Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą czynności identyfikacyjne nieznanego mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione 9 stycznia 2019 roku przy ul. Trzy Mosty w Gnieźnie.
Znamy już szczegóły wtorkowej akcji, jaka miała miejsce na podwórku przy ul. Wyszyńskiego. Doszło tam do próby odbicia zabezpieczanych przez funkcjonariuszy operacyjnych środków odurzających.
Coraz więcej oszustw internetowych, ale coraz mniej przypadków prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie ma coraz więcej spraw, przy o wiele mniejszej liczbie etatów.
W miniony wtorek w Komendzie Powiatowej Policji odbyła się uroczysta zbiórka z okazji pożegnania zastępcy Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Artura Kusza, Komendanta Komisariatu Policji w Czerniejewie asp. sztab. Cezarego Bednarka i kierownika referatu Wydziału Kryminalnego asp. sztab. Sławomira Henza przechodzących w stan spoczynku.
W południe w centrum Gniezna dokonano zatrzymania dwóch mężczyzn. W akcji wzięli udział policjanci z miejscowej komendy.
wtorek, 19 lutego 2019 13:23

Nietypowa lekcja z przewodnikiem psa

Nagar - pies wyszkolony do zadań specjalnych, pracujący w Zakładzie Karnym w Gębarzewie, odwiedził uczniów ze Szkoły Technicznej Mundurowej i wraz ze swoim przewodnikiem zaprezentował swoje umiejętności.
57-letni mieszkaniec gminy Gniezno, będąc w stanie nietrzeźwości, nie opanował samochodu i uderzył w słup trakcyjny. Teraz stanie przed sądem. Do zdarzenia doszło w miniony piątek 15 lutego około 16:00 na ul. Skrajnej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący samochodem osobowym marki Honda, 57-letni mieszkaniec gminy Gniezno na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na znajdujący się po drugiej stronie drogi nasyp…
W miniony poniedziałek doszło do wypadku drogowego, w którym kierujący samochodem osobowym potrącił rowerzystę. Poszkodowany trafił do szpitala.
Strona 1 z 323
Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane