W czwartkowy, wczesny wieczór służby zostały powiadomione o czołowym zderzeniu, do którego doszło w na DK 15 w Lulkowie.
Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży w jednym ze sklepów w centrum miasta. Osoby rozpoznające mężczyznę są proszeni o kontakt z policją.
We wszystkich szkołach średnich, mimo trwającego wciąż strajku, odbyły się rady klasyfikacyjne. Uczniowie mogą przystąpić do egzaminów.
Policjanci z Gniezna poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło kilka tygodni temu na osiedlu Grunwaldzkim.
Kolejni uczniowie szkół średnich, uczestniczący w projekcie „Błękitna krew”, otrzymali zaświadczenia potwierdzające ich udział w akcji.
W czwartkowy ranek gnieźnieńscy strażacy zostali zadysponowani do pożaru, jaki miał miejsce w bezpośredniej bliskości torów stacji kolejowej.
W środowe popołudnie rozpoczęły się prace rozbiórkowe tablicy, znajdującej się na ul. Witkowskiej, która wspominała zajęcie Gniezna przez czerwonoarmistów w styczniu 1945 roku.
W trakcie krótkiego apelu w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie miało miejsce wprowadzenie nowego zastępcy komendanta ds. kryminalnych. Został nim nadkom. Mariusz Masłowski.
Strona 1 z 354

Ostatnio dodane