Niewielka potyczka, która nie jest znana większości Polaków, jest dobrym przykładem na zakłamywanie historii w okresie PRL - ciągle żywej. Dyskutowali o tym uczestnicy spotkania w CK eSTeDe.
Młodzi wychowankowie tym razem byli w górach w Poroninie, gdzie mieli okazję nie tylko aktywnie spędzić czas, ale także zdobyć praktyczną wiedzę.
Gnieźnieńscy strażacy dokonali podsumowania minionego roku - z danych wynika, że w tym czasie zmniejszyła się ilość wyjazdów do pożarów na terenie miasta i powiatu.
W piątkowy ranek na terenie zakładu przy ul. Słonecznej doszło do pożaru. Na miejsce skierowano kilka zastępów straży pożarnej.
W czwartkowe popołudnie doszło do wypadku na terenie jednego z gospodarstw w Strzyżewie Kościelnym. Na pracującego mężczyznę spadł balot słomy, który go przygniótł.
piątek, 24 lutego 2017 07:39

X konkurs o Pojezierzu Gnieźnieńskim

Dnia 23 lutego 2017 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie odbyła się X edycja powiatowego konkursu o Pojezierzu Gnieźnieńskim.
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwym wystąpieniem silnego wiatru w nocy z czwartku na piątek br.
Dzisiaj swoją zgubę  z rąk dzielnicowego odebrał 30-letni mieszkaniec Gniezna. Było to możliwe dzięki uczciwemu 67-letniemu znalazcy.
Strona 1 z 507

Ostatnio dodane