Inwestycje drogowe i kolejowe, a także działania dla profilaktyki zdrowotnej - to kierunki, w których zamierza działać radny Sejmiku Krzysztof Ostrowski. Pierwsze efekty pracy już są.
W trakcie czwartkowej sesji Rady Powiatu, do grona radnych włączona została Natasza Szalaty. Weszła ona w miejsce Marcina Makohońskiego, nowego doradcy starosty.
W wyniku awarii rurociągu zamknięty został przejazd ul. Dąbrówki na Rynek. Niemożliwy jest także dojazd na inne ulice w centrum.
W sali Miejskiego Ośrodka Kultury 29 stycznia miał miejsce wykład poświęcony szczęściu, który poprowadził Andrzej Maria Dąbrowski. 
środa, 28 stycznia 2015 19:15

Budżet dla miasta uchwalony

Bez wielkich przesunięć, ale z perspektywą zmian w ciągu roku – tak można w skrócie przedstawić budżet na 2015 rok, przegłosowany i uchwalony przez Radę Miejską.
Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego podjął decyzję bez rozmysłu - tak uważają działacze PO oraz były dyrektor ZOZ-u w Gnieźnie. Starosta uznaje zarzuty za niezrozumiałe.
W ramach odbywającego się w całej Polsce pokojowego protestu, rolnicy z terenu powiatu gnieźnieńskiego spotkali się dzisiaj z władzami powiatu gnieźnieńskiego.
Strona 1 z 159

Ostatnio dodane

Częściowe zachmurzenie

0°C

Gniezno

Częściowe zachmurzenie

Wilgotność: 87%

Wiatr: 4.83 km/h

  • 30 sty 2015

    Zachmurzenie 3°C -1°C

  • 31 sty 2015

    Zachmurzenie 2°C -1°C

  • 1 lut 2015

    Częściowe zachmurzenie 3°C -1°C

Facebook