spotkani
W ramach kolejnej edycji gnieźnieńskich obchodów Narodowego Dnia Życia, które rozpoczęły się w Starostwie Powiatowym, wręczono Złotą Honorową Odznakę Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana".
Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali młodego chłopaka, który sprzedawał w internecie podrobione produkty różnych firm. 
Najmłodsze muzeum Gniezna, istniejące na kulturalnej mapie naszego miasta od zaledwie kilku lat, stało się celem ostatniego posiedzenia Komisji Promocji, Kultury i Turystyki.
Policjanci z gnieźnieńskiej drogówki po raz kolejny przeprowadzili wczoraj działania kontrolno-prewencyjne związane z kontrolą prędkości. 
Stanowcze słowa o postępowaniu dyrekcji szpitala, stwierdzenia o zemście i wołanie o przywrócenie stanu zgodnego z prawem, nawet poprzez odwołanie Krzysztofa Bestwiny - tak do ostatnich wypowiedzi kierownictwa ZOZ odnieśli się byli gnieźnieńscy chirurdzy.
W Szkole Podstawowej nr 3 w Gnieźnie przeprowadzona została akcja edukacyjna "Pomyśl zanim usiądziesz za kierownicą, czyli dziecko bezpieczne na drodze”.
Internauto! Jeśli pragniesz podnieść swoje lingwistyczne umiejętności, to teraz jest na to najlepszy moment. Aż do końca marca trwa wyjątkowo korzystna promocja, przygotowana wspólnie przez gnieźnieński oddział szkoły empik oraz NaSpółę.pl – serwis nurtu sharing economy.
W miniony wtorek doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Okazało się iż sprawca zdarzenia był pod wpływem alkoholu.
Strona 1 z 520

Ostatnio dodane