Zmarł mieszkaniec Gniezna. Rodzina udała się na cmentarz, by wspólnie z grabarzem wybrać miejsce na grób. Kiedy przystąpiono do kopania, okazało się iż w rzekomo pustym miejscu, znajdują się kilkuletnie zwłoki. 
Działacze gnieźnieńskiej lewicy przygotowują się do wyborów samorządowych, które odbędą się jesienią. 2018 roku. Zdradzili też już pierwsze zamierzenia, dzięki którym zamierzają iść do samorządu.
poniedziałek, 19 lutego 2018 15:35

I LO z certyfikatem Wiarygodnej Szkoły

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego wzięło udział w programie Wiarygodna Szkoła, które po przeprowadzonej rekrutacji otrzymało potwierdzający to certyfikat.
Od 19 lutego tytułowa instytucja rozpoczęła pracę w nowej lokalizacji. Choć USC nadal znajduje się w Starym Ratuszu, to jednak wejście do biur jest od ul. Rzeźnickiej.
poniedziałek, 19 lutego 2018 09:34

Awaria na ul. Chudoby - objazdy

W związku z awarią wodociągu na ul. Chudoby, wprowadzone zostały objazdy dla zmotoryzowanych gnieźnian. Autobusy MPK także zmieniły trasę!
Znasz polską firmę TECH Sterowniki i urządzenia, które produkuje? W takim razie nie przegap okazji, by wygrać jedną z 5 nagród w trwającym quizie na temat firmy i sterowników do zarządzania ogrzewaniem. Na najlepszych czekają dwa wideorejestratory Garmin Dash Cam 55, regulator pokojowy ST-292v3 oraz dwa zestawy firmowych gadżetów – każdy z powerbankiem! Zgłoszenia są przyjmowane do końca marca.
niedziela, 18 lutego 2018 09:14

Zmarł kpt. Józefat Sztuka

W niedzielny ranek do naszej redakcji dotarła wyjątkowo przykra wiadomość - w nocy zmarł kpt. Józefat Sztuka, kombatant Armii Krajowej i prezes gnieźnieńskiego koła Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.
W akcie upamiętnienia zwycięstwa powstania wielkopolskiego, którego to 99. rocznica przypadła 16 lutego, w Grodzie Lecha odbyła się manifestacja patriotyczna.
Strona 1 z 667

Ostatnio dodane