niedziela, 26 czerwca 2016 17:35

Festyn rodzinny w Działyniu

Początek wakacji to czas kiedy młodzież zaczyna mieć potrzeby aby ktoś im zorganizował czas zamiast szkoły. Jest to również czas kiedy rodzice mogą spędzić więcej czasu razem.
niedziela, 26 czerwca 2016 12:16

Szkody po sobotniej burzy

Zgodnie z ostrzeżeniem pogodowym, wydanym w sobotni poranek, w popołudniowych godzinach tego dnia nad regionem przeszło kilka burz z porywistym wiatrem.
W Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste absolutorium dla studentów niestacjonarnych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Dyplomy odebrało ponad czterdziestu z nich.
sobota, 25 czerwca 2016 14:48

Absolutorium w Milenium

W sobotę 25 czerwca w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium odbyło się absolutorium studentów pierwszego i drugiego stopnia.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed możliwym wystąpieniem silnych burz z opadami deszczu i porywistym wiatrem.
Do groźnego potrącenia doszło na prostym odcinku Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego. Prosto pod nadjeżdżające z dużą prędkością auta wbiegła młoda kobieta.
W piątkowe popołudnie na ul. Żuławy doszło do potrącenia dziecka. Poszkodowany chłopiec został zawieziony do szpitala.
piątek, 24 czerwca 2016 13:53

Plaża na Rynku

Po raz drugi uruchomiona została plaża na gnieźnieńskim Rynku. Zgodnie z założeniami, tegoroczna jest nieco inna od tej, z jakiej mogli w ubiegłym roku korzystać mieszkańcy.
Strona 1 z 391

Ostatnio dodane