Po raz kolejny w Miejskim Ośrodku Kultury specjalnymi medalami uhonorowano złote pary, które przeżyły ze sobą w związku małżeńskim przynajmniej pół wieku.
Na terenie Zakładu Karnego w Gębarzewie działa profesjonalny Oddział Terapeutyczny dla uzależnionych od alkoholu jednak dużo wcześniej rozpoczęto działania zmierzające do udzielania wsparcia i pomocy w zdrowieniu skazanych uzależnionych od alkoholu.
Uczniowie i uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie w kończącym się już roku szkolnym uczestniczyli w projekcie "WOLONTARIAT Z KLASĄ".
Gnieźnieńscy policjanci zabezpieczyli rower górski, który niezabezpieczony został znaleziony w centrum miasta.
Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Gnieźnie od 1 września br. poprowadzi nowy rektor - komisja konkursowa wybrała na tę funkcję dr. hab. Janusza Wiśniewskiego, profesora nadzwyczajnego UAM w Poznaniu.
W poniedziałkowe przedpołudnie w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie przedstawicieli środowisk, związanych z regulacją zwierzyny łownej oraz tych, którzy z jej powodu nierzadko ponoszą straty - rolników.
Tylko do 31 sierpnia dzieci urodzone w 2014 roku i zameldowane w Gnieźnie mogą skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko pneumokokom.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 13:21

Zakończenie roku w Szkole Cechowej

W miniony piątek – 23 czerwca br., w Auli Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, po raz pierwszy w historii gnieźnieńskiej Cechowej Szkoły Rzemieślniczej odbyła się uroczystość  zakończenia roku szkolnego.
Strona 1 z 568

Ostatnio dodane