W ostatnich dniach funkcjonariusze drogówki przeprowadzili dwa razy akcję, mającą na celu kontrolowanie kierowców jadących z nadmierną prędkością. 
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwym wystąpieniem marznących opadów deszczu od wtorkowego wieczoru do środy rano. PCZK, korzystając z prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, ostrzega iż od wtorku 19 stycznia od godziny 22:00 do środy 20 stycznia do godziny 9:00, na obszarze powiatu gnieźnieńskiego prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska…
Poznaliśmy imiona dzieci, które 27-letnia gnieźnianka urodziła w poznańskim szpitalu. Wszystkie są zdrowe i w dobrej kondycji.
wtorek, 19 stycznia 2021 10:33

28 nowych zakażeń

We wtorkowe przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.
Językowa Szkoła Podstawowa Prymus, działająca w Gnieźnie przy ul. Artyleryjskiej, rozpoczęła zapisy uczniów do klas pierwszych na rok 2021. 
poniedziałek, 18 stycznia 2021 15:15

Gnieźnianka urodziła pięcioraczki!

Wczoraj w poznańskim szpitalu przy ul. Polnej na świat przyszła piątka dzieci - ich matka, mieszkanka Gniezna przebywała w klinice już od pewnego czasu.
To jest wołanie o pomoc, krzyk rozpaczy - mówią właściciele lokali gastronomicznych, którzy pojawili się w poniedziałkowe przedpołudnie na gnieźnieńskim Rynku.
Póki co wciąż nie wiadomo, kiedy rozpoczną się pierwsze szczepienia, skierowane do seniorów. Telefon dla zgłaszających się przeżywał oblężenie zainteresowanych, ale dostawę szczepionek wstrzymano.
Strona 1 z 506

Ostatnio dodane