W późny piątkowy wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na szosie między Szczytnikami Czerniejewskimi a Czeluścinem.
Ile potrzeba czasu na to, by uprzątnięto miejsce po składowaniu kontenera na odpady? Dzień? Dwa dni? Przykład z ul. Strumykowej pokazuje, że nawet dwa tygodnie nie wystarczą.
Tegoroczne obchody odpustowe Patrona Miasta po raz drugi będą znacznie odbiegać od tych, jakie tradycyjnie organizowano od lat.
Jeśli Państwa dziecko ma autyzm lub zespół Aspergera, potrzebuje zajęć dopasowanych do jego potrzeb i możliwość – zapraszamy do Przedszkola, które kompleksowo zajmie się edukacją, terapią i wszechstronnym rozwojem Państwa pociech.
Wszystkie parametry zespołu pojazdów zostały przekroczone - gnieźnieńscy inspektorzy zatrzymali kolejny nienormatywny pojazd, którym przewożono maszynę budowlaną.
czwartek, 15 kwietnia 2021 16:42

Zderzenie na ul. Witkowskiej

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w czwartkowe popołudnie na ul. Witkowskiej. 
Setki kilogramów śmieci zebrane zostały w ostatnim czasie na drogach tylko na terenie gminy Gniezno. Problem wciąż powraca.
Gnieźnieńscy policjanci ustalili mężczyzn, którzy kilkanaście dni temu dokonali włamania na teren jednej z nieruchomości na terenie miasta.
Strona 1 z 557

Ostatnio dodane