7. sierpnia, zachęcamy mieszkańców Gniezna do udziału w specjalnie przygotowanych dla nich atrakcjach I Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland 2016. Wydarzenie odbędzie się na terenie Stadionu Miejskiego „Mieszko”, przy ul. Strumykowej 8. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy?
Na ten dzień z pewnością wszyscy pielgrzymi, mieszkańcy Krakowa i całej Polski czekali z niecierpliwością. Już od samego rana w stolicy Małopolski czuć było atmosferę oczekiwania na Papieża Franciszka.
Wszystko zaczęło się dobrze. Kochająca rodzina, która spodziewa się narodzin córki. Dwuletni Maks czekający na małą siostrzyczkę. Radość mieszająca się ze świadomością olbrzymiej odpowiedzialności. Bo nowy członek rodziny to jest zawsze nowa rzeczywistość. Nikt się wtedy nie spodziewał, że choroba Ani pojawi się w ósmym miesiącu jej życia.
środa, 27 lipca 2016 08:46

Ostrzeżenie pogodowe

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed możliwym wystąpieniem burz z opadami deszczu w środę 27 lipca.
Drugi dzień pobytu młodzieży z archidiecezji gnieźnieńskiej w Krakowie przywitał ich niezbyt piękną pogodą, przeplatającą się raz słońcem, a raz deszczem, co jednak nie zepsuło im humorów.
wtorek, 26 lipca 2016 18:21

Pożar na polu

We wtorkowe przedpołudnie na polu w rejonie Karsewa k. Witkowa wybuchł pożar. Do gaszenia ognia przyjechało kilka jednostek straży pożarnej.
Gnieźnieńscy policjanci kryminalni ustalili i zatrzymali 31-letnią kobietę która podała się za pracownika socjalnego i okradła 71-letniego gnieźnianina.
wtorek, 26 lipca 2016 11:11

Z antypodów do Polski

By przyjechać na Światowe Dni Młodzieży, pokonali 13 tysięcy kilometrów. W poniedziałkowe popołudnie Gniezno odwiedziła grupa z najdalszej części świata.
Strona 1 z 406

Ostatnio dodane