W najbliższą sobotę odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. H. Cegielskiego w Gnieźnie doroczne święto uczelni, które jak co roku będzie wypełnione licznymi atrakcjami.
wtorek, 23 maja 2017 17:01

Wakacje z językiem

Zapraszamy do udziału w trakcie lata w organizowanych w tym celu "Wakacji z językiem", które skierowane są zarówno do dzieci, jak i dorosłych.
W poniedziałkowy wieczór służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku, do jakiego miało dojść na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czeluścin.
W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety przez pociąg InterCity, jadący w stronę Gdyni.
poniedziałek, 22 maja 2017 17:25

Wyłączenia prądu

Enea Operator, Oddział i Rejon Dystrybucji Gniezno informuje, że w związku z pracami konserwacyjnymi oraz prowadzonymi przyłączami, w nadchodzącym tygodniu nastąpią wyłączenia prądu w następujących lokalizacjach na terenie Gniezna:
Polska ma 12 lat na to, by dostosować się do przepisów mówiących o niemal całkowitym recyklingu odpadów. Śmieci produkujemy wszyscy, ale wciąż jest problem z ich odpowiednim zagospodarowaniem we własnym domu.
poniedziałek, 22 maja 2017 10:19

Kolejne Dni Pary za nami

Dobiegło końca kolejne wielkie święto Parowozowni, które i tym razem przyciągnęło w swoje mury setki odwiedzających.
W niedzielne popołudnie z gnieźnieńskiej stacji wyruszyły dwa pociągi, które nie widniały w regularnym rozkładzie jazdy, a które uruchomiono z okazji Dni Pary.
Strona 1 z 551

Ostatnio dodane