sobota, 19 sierpnia 2017 08:05

Wypadek na ul. Lecha

W sobotni ranek, na jednej z najważniejszych dróg prowadzących przez śródmieście, doszło do zderzenia samochodu z drzewem. 
W piątkowy, późny wieczór na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Gniezna do Witkowa, doszło do wypadku drogowego. Pięć osób trafiło do szpitali w Gnieźnie i Wrześni.
Burze, które przetaczają się nad Polską, powodują różnorakie szkody. Nie zawsze łatwo jest ocenić, jakiego typu świadczenie przysługuje poszkodowanym i od kogo można ich dochodzić. Poniżej wskazujemy, jakie szkody występują najczęściej w czasie burz. 
piątek, 18 sierpnia 2017 12:23

Ostrzeżenie przed burzami

Od piątku 18 sierpnia od godzin wieczornych do wczesnego rana w sobotę 19 sierpnia, istnieje możliwość wystąpienia burz z gradem.
16 sierpnia minęła 130. rocznica urodzin lokalnego bohatera, patrona Szkoły Podstawowej nr 2  w Gnieźnie, księdza majora Mateusza Zabłockiego.  
Gnieźnieńscy policjanci zabezpieczyli rower, który po prawie roku od kradzieży na terenie jednego z parkingów rozpoznał prawowity właściciel. 
W ostatnich dniach rozstrzygnięto konkurs na zastępcę dyrektora Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jest to stanowisko, którego wcześniej nie było w tej jednostce należącej do Miasta.
Dnia 17 sierpnia 2017 w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyło się spotkanie z Joanną Wesołowską, która jest  dyrektorem i nauczycielką Szkoły Języka i Kultury Polskiej w Padwie.
Strona 1 z 591

Ostatnio dodane