Zakończyła się III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego Hackathon Hack Heroes. Młodzi programiści z całej Polski tworzyli aplikacje oparte o dane publiczne.
Była starosta wyróżniła dyrektora szpitala w tym samym dniu, w którym go zwolniła. Obecny jednak zamierza skierować do prokuratury kwestię pozbawienia placówki osób decyzyjnych.
piątek, 14 grudnia 2018 07:12

Świąteczne pozdrowienia od praktykantów

Od dwóch tygodni grupa 26 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. St. Mikołajczyka w Gnieźnie przebywa na praktykach zagranicznych w Hiszpanii.
W Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie czeka do odbioru telefon komórkowy Samsung Galaxy S9+. W celu jego odbioru właściciel proszony jest o skontaktowanie się z dzielnicowym.
czwartek, 13 grudnia 2018 15:04

PWB szkoli przedsiębiorców

12 grudnia br., w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyło się spotkanie informacyjne „Jak pozyskać środki finansowe na otwarcie i rozwój firmy w 2019 roku”.
Służby w okresie przedświątecznym zwracają szczególną uwagę na wykroczenia i przestępstwa związane z kradzieżami choinek, wykroczeń w ruchu drogowym m.in. wjazdu pojazdem do lasu oraz kłusownictwa zwierzyny leśnej.
W czwartkowy ranek w Gnieźnie otwarty został drugi sklep znanej sieci Lidl. Przed wejściem ustawiła się spora grupa mieszkańców.
Cały czas trwają prace naprawcze w rejonie Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego, gdzie kilka dni temu doszło do awarii wodociągu. 
Strona 1 z 298

Ostatnio dodane