poniedziałek, 23 października 2017 16:01

Pożar w dawnym hotelu Mieszko

W poniedziałkowe popołudnie gnieźnieńscy strażacy zostali powiadomieni o gęstym dymie, jaki zaczął się wydobywać z okien opuszczonego hotelu przy ul. Strumykowej.
Gnieźnieńskie służby ratunkowe nie mają spokojnego dnia. W tym samym czasie, kiedy trwała akcja gaśnicza przy ul. Strumykowej, pożar pojawił się także w jednym z marketów.
poniedziałek, 23 października 2017 13:43

Pijana ciężarna spowodowała kolizję

Gnieźnieńscy policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego, zatrzymali mieszkankę Kalisza, która miała spowodować kolizję drogową i odjechać z miejsca zdarzenia.
poniedziałek, 23 października 2017 11:39

Wykolejenie pociągu na stacji w Gnieźnie!

W poniedziałkowe przedpołudnie na gnieźnieńskiej stacji doszło do wykolejenia pociągu towarowego, przewożącego skład cystern wypełnionych siarką. W wyniku zdarzenia pojawiły się utrudnienia w ruchu kolejowym.
poniedziałek, 23 października 2017 08:53

Drastyczne znalezisko na Winiarach

W niedzielne przedpołudnie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami otrzymało informację, że niedaleko kościoła bł. Radzyma Gaudentego odnaleziono martwego kota z odciętą głową. Sprawą zajęła się policja.
poniedziałek, 23 października 2017 07:43

Muzyczny październik w Dwunastce

Dyrekcja oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 12 dbają o wszechstronny rozwój uczniów, dzięki czemu wielu z nich jest laureatami i finalistami licznych konkursów przedmiotowych, turniejów i zawodów sportowych na poziomie miasta, powiatu, województwa, a nawet - wcale nie tak rzadko - Polski. Szkoła podstawowa to najlepszy czas na odkrywanie oraz rozwijanie talentów i zdolności. Dlatego też, jako dyrektor placówki Zbigniew…
W czwartkowe przedpołudnie 19 października 2017 r. uczniowie placówki przy ul. Pocztowej, uczcili pamięć o błogosławionym księdzu Jerzym Popiełuszce.
niedziela, 22 października 2017 09:31

Nowoczesny żłobek Prymus zaprasza!

Żłobek Prymus, zlokalizowany przy ul. Artyleryjskiej, zachęca do zapisania swoich pociech do swojej nowoczesnej placówki.
Strona 1 z 611

Ostatnio dodane