Jak donoszą ogólnopolskie media, w minioną niedzielę podczas prowadzonych międzynarodowych ćwiczeń u wybrzeży Litwy, polska jednostka rozpruła fragment burty i zaczęła nabierać wody.
W związku z zapadnięciem się jezdni na Rondzie Polskiego Czerwonego Krzyża, trzy linie autobusowe w poniedziałek 17 czerwca mają zmieniony przebieg kursu w jedną stronę.
poniedziałek, 17 czerwca 2019 06:59

Warsztaty Bezpieczne Dziecko

W minioną sobotę odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu „Bezpieczne Dziecko”, zorganizowanych przez gnieźnieńską Ligę Patriotów.
Zwieńczeniem pikniku, zorganizowanego z okazji przypadającej w tym roku 100. rocznicy powołania polskiej Policji, był skok spadochronowy nad miastem. Dwóch jego uczestników wiatr zniósł nad centrum.
Do kolejnego zdarzenia, w którym zatrzymany został młody mężczyzna składający ofertę seksualną 12-letniemu dziecku, doszło w niedzielne, wczesne popołudnie.
W nocy z piątku na sobotę gnieźnieńscy strażacy otrzymali informację o osobie, która zaginęła po wejściu do Jeziora Niedzięgiel w Skorzęcinie. DO akcji ruszyły trzy jednostki. 
Od sobotniego wczesnego wieczoru do godzin rannych następnego dnia w naszym regionie istnieje możliwość wystąpienia burz, którym może towarzyszyć grad.
Co zrobić, by nie trafić do więzienia? Jak postępować, by nie złamać prawa? Czym tak naprawdę zajmuje się prawnik? To pytania, które rodziły się w głowach młodych osób, mających okazję porozmawiać z adwokatami na temat ich pracy.
Strona 1 z 377

Ostatnio dodane