W rocznicę zwycięskiej bitwy warszawskiej, w Gnieźnie odbyły się uroczystości, w trakcie których wspólną modlitwą w świątyni oraz na cmentarzu wspomniano tych, którzy przed wiekiem stanęli pod bronią i ochronili Europę przed bolszewicką nawałą.
wtorek, 14 sierpnia 2018 13:23

Napad na sklep w Trzemżalu

We wtorkowy ranek w tytułowej miejsowości w gminie Trzemeszno doszło do napadu na sklep. Sprawca jest poszukiwany przez policję.
wtorek, 14 sierpnia 2018 12:16

Seniorzy na wakacjach w mieście

Od 1 sierpnia 2018 roku trwają „Wakacje w mieście", w których biorą udział gnieźnieńscy seniorzy - zachęcają oni innych gnieźnian do skorzystania z programu wydarzeń.
Z różnymi prozami życia można było zapoznać się w wydaniu gnieźnieńskiego dziennika, wydanego 87 lat temu.
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 11:58

Awaria wodociągu na os. Ustronie

PWiK informuje o przerwie dostaw wody do kilku bloków przy ul. Laubitza w związku z awarią.
Po kilku miesiącach badania sprawy, do sądu trafił wniosek Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie w sprawie uznania winy dyżurnej ruchu, za doprowadzenie do wykolejenia pociągu w październiku ubiegłego roku.
Źle zabezpieczone drewno, za długi zespół pojazdów, przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej, to najcięższe naruszenia ujawnione podczas wspólnej kontroli inspektorów transportu drogowego i strażników leśnych.
W sobotnie południe na gnieźnieńskim Rynku odbyła się kolejna edycja Motoserca - akcji krwiodawstwa, organizowanej przez motocyklistów.
Strona 1 z 719

Ostatnio dodane