poniedziałek, 15 października 2018 13:56

Świadkowie zatrzymali pijanego kierowcę

Dzięki swojej zdecydowanej postawie prawdopodobnie zapobiegli tragedii na drodze. W Lednogórze przypadkowi świadkowie próbowali udaremnić jazdę pijanemu mężczyźnie i wezwali Policję. 
poniedziałek, 15 października 2018 12:09

Tragiczne odkrycie w ogrodzie

W niedzielne południe na terenie jednej z posesji na os. Skiereszewo odkryto ciało młodego mężczyzny. Był on poszukiwany jako osoba zaginiona.
Przegrana sprawa w sądzie i umieszczony na stronie szpitala wpis sprawiły iż były senator postanowił nie tylko się odnieść do sprawy, ale chce także wnieść pozew przeciwko dyrekcji lecznicy.
poniedziałek, 15 października 2018 08:06

Upamiętnili 100-lecie walk o Lwów

Parlamentarzyści, samorządowcy, poczty sztandarowe, mundurowi i harcerze oddali hołd uczestnikom walk, które wiek temu toczyły się o wówczas jedno za największych polskich miast.
poniedziałek, 15 października 2018 07:48

Kolejne spotkanie Kamińskiego

Paweł Kamiński zaprasza na kolejne spotkanie z mieszkańcami, które odbędzie się w najbliższy wtorek, 16 października o godzinie 18.00 w sali spółdzielni mieszkaniowej przy ul. Budowlanych 2. 
Do kolejnego zdarzenia z udziałem motocykla doszło w niedzielne popołudnie. Dwie osoby zostały poszkodowane.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego, gdzie motocykl uderzył w latarnię uliczną.
W niedzielne, słoneczne popołudnie ulicami Gniezna i powiatu przejechała kawalkada motocykli i innych maszyn, które zjechały się na ten dzień do Pierwszej Stolicy Polski.
Strona 1 z 659

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski