W trakcie prac prowadzonych na budowie supermarketu, jeden z pracowników spadł z wysokości. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
W sobotnie przedpołudnie na ul. Kostrzewskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowy. Ruch przez pewien czas odbywał się wahadłowo.
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w piątkowe popołudnie na ul. Słowackiego, gdzie auto uderzyło w ogrodzenie posesji.
Komendant Policji wraz z zastępcą Burmistrza Trzemeszna, podziękowali pani Kasi, która jako pracownica banku udaremniła próbę oszustwa i naciągnięcia jednej z klientek na wysoką stratę.
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na piątek 10 lipca.
Od piątkowego popołudnia do późnych godzin nocnych w naszym regionie istnieje możliwość wystąpienia burz, którym może towarzyszyć grad.
Prezes, kierowca i osoba zarządzająca w firmie w jednym, został zatrzymany na drodze krajowej szybkiego ruchu S5 przez inspektorów z Gniezna w związku z licznymi uchybieniami w przewozie rzeczy.
Może nie być wykryty przez wiele lat, bo rozwija się bezobjawowo. Dopiero przypadek może sprawić, że stwierdzimy coś niepokojącego w naszym organizmie - istnieje jednak możliwość profilaktycznego, bezpłatnego badania. 
Strona 1 z 415

Ostatnio dodane