W środowy ranek na Winiarach doszło do obywatelskiego ujęcia mężczyzny, który umówił się z 12-letnią dziewczynką na seks. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.
środa, 22 maja 2019 10:00

Pożar radiowozu na S5

W nocy z wtorku na środę na drodze ekspresowej S5 doszło do pożaru samochodu osobowego - był to samochód policyjny.
środa, 22 maja 2019 09:23

Zderzenie w Żydowie

We wtorkowe, wczesne popołudnie na prostym odcinku drogi krajowej nr 15 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowano kilka zastępów.
W tym roku polska Policja obchodzić będzie stulecie istnienia. Także gnieźnieńska jednostka przygotowuje się do obchodów, a jednym z nich będzie wystawa, opowiadająca o dziejach tej formacji na terenie Pierwszej Stolicy Polski.
Strażacy-ochotnicy z Dąbrówki Kościelnej od dziś mogą wyruszać do akcji nowym wozem gaśniczym, który został im przekazany na użytkowanie.
W związku ze zwiększonym ruchem, jakie występuje na tytułowej ulicy, od piątku zaprowadzony na niej zostanie ruch jednokierunkowy.
Od wtorkowego popołudnia do późnych godzin wieczornych w naszym regionie istnieje możliwość wystąpienia burz, którym może towarzyszyć grad.
W poniedziałkowy, późny wieczór wielu mieszkańców Gniezna miało okazję usłyszeć i obserwować przeloty śmigłowców wojskowych, które przez pół godziny manewrowały nad miastem.
Strona 1 z 365

Ostatnio dodane