W najbliższą niedzielę 26 stycznia w kościele parafii pw. bł. Michała Kozala odbędzie się świąteczny koncert w wykonaniu wyjątkowych artystów.
Już na początku lutego w klubie przy ul. Roosevelta po raz kolejny wystąpi tytułowa grupa, która zagości w ramach trasy koncertowej po kraju.
Zapraszamy na kolejne kulinarne spotkanie, odbywające się w Starym Ratuszu. Tym razem motywem przewodnim będzie kuchnia żydowska.
Zapraszamy na wspólną zabawę połączoną z dawną muzyką i podróżą w czasie. Już za kilka dni w Młynie odbędzie się kolejna edycja folkowego wieczoru.
wtorek, 21 stycznia 2020 09:34

Bajka arabska w Starym Ratuszu

Organizując wydarzenia nawiązujące do poznawania różnych kultur Stary Ratusz nawiązuje ponownie współpracę ze stowarzyszeniem Zielona Grupa z Poznania. Tym razem  zaproszone są dzieci  w wieku  6-11 lat na bajkę arabską, prezentowaną prezentowaną metodą teatru japońskiego - kamishibai.
wtorek, 21 stycznia 2020 08:32

Jak pisać projekty na kulturę?

Przed nami druga z zaplanowanych sobót dla obywatela. Tym razem odbędzie się bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych dotyczące zasad konkursów otwartych ofert w ramach kultury.
Organizacja Turystyczna "Szlak Piastowski", wraz z kolekcjonerem Wojciechem Śmieleckim zapraszają na wernisaż wystawy filatelistyczno-ikonograficznej.
Za kilka dni przypada 201. rocznica śmierci jednego z największych polskich bohaterów narodowych - szewca Jana Kilińskiego, przywódcy ludu warszawskiego podczas Insurekcji Kościuszkowskiej 1794 r.
Strona 1 z 186

Ostatnio dodane