Kanapy, stoły, stroje aktorów, a nawet kontrolery dźwiękowe czy fotele teatralne - to, a także wiele innych przedmiotów można było zakupić na kolejnej aukcji przedmiotów wyciągniętych z magazynów teatru.
Już po wiosennych porządkach? Nie szkodzi, bo gnieźnieński Teatr na samym początku lata zagląda do swoich magazynów. W niedzielę 25-ego czerwca w samo południe Teatr Fredry w Gnieźnie na placu przed Teatrem zaprezentuje największe teatralne skarby!
W piątkowy, wczesny wieczór na skwerze przy pomniku św. Wojciecha otwarta została wystawa, prezentująca zdjęcia wykonane przez dziesięciu gnieźnian.
Mimo panującej niepogody, dość spora liczba mieszkańców zdecydowała się uczestniczyć imprezie inaugurującej kolejną edycję Królewskiego Festiwalu Artystycznego.
Fotoaktywni, to grupa miłośników fotografii, którą w Centrum Kultury Scena to Dziwna prowadzi Przemysław Degórski. 
piątek, 23 czerwca 2017 11:53

Harken zagrał w MOK-u

W czwartkowy wieczór 22 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury zagrał amerykański zespół Harken, który przyjechał do Gniezna dzięki rodzinie von Promnitz. 
W najbliższy weekend czeka nas kilka ciekawych wydarzeń. Poniżej przedstawiamy plan nadchodzących imprez.
Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie, odbywające się w ramach Gnieźnieńskich Konwersatoriów Historycznych. Tym razem dotyczyć będzie początków kolei.
Strona 1 z 311

Ostatnio dodane