Kwotę 71 tysięcy złotych, przekazaną z budżetu miejskiego, rozdysponowano na instytucje, stowarzyszenia i inne organizacje, które planują różne wydarzenia kulturalne na terenie Gniezna.
Klub „Trzy Kwadranse z książką” postanowił w tym miesiącu poświęcić swoje spotkanie powieści Marii Ulatowskiej „Sosnowe dziedzictwo”.
czwartek, 21 lutego 2019 12:59

Droga Wielkopolan do niepodległości

Zapraszamy na wykład popularny pt. „Powstanie Wielkopolskie - nasza droga do niepodległości”, na którym dr Maurycy Kustra przedstawi drogę Wielkopolan do organizacji powstania wielkopolskiego.
Zapraszamy na nasze spotkanie z autorami bloga "Busem przez świat", którzy opowiedzą o swoich przygodach, a przy tym nie zabraknie też praktycznych porad na temat taniego podróżowania po Alasce i Kanadzie.
środa, 20 lutego 2019 17:08

Koncert Dżemu w Gnieźnie

W pierwszą niedzielę marca do Pierwszej Stolicy Polski przyjedzie legendarna grupa Dżem. Na ten ponad dwugodzinny koncert są już dostępne bilety.
Uczniowie szkół średnich, którzy do tej pory swoją literacką twórczość chowali w szufladzie, mogą zaprezentować swój talent i spróbować sił w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Anny Piskurz.
Już 8 marca 2019 roku na zaproszenie agencji Passion ARMA Events, w Królewskim Mieście Gnieźnie wystąpi Mateusz Ziółko - pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów.
Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna przy okazji każdego, także nietuzinkowego święta, włącza się w jego obchody na swój sposób. Tym razem był to światowy dzień kota.
Strona 1 z 297
Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane