Jesienią odbędzie się czwarta edycja Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki. Gniezno doczeka się swojego jednego "dnia z fotografią".
Wzorem ubiegłego roku, w drugiej połowie marca odbędą się zmagania z wiedzy pn. Gnieźnieńskie Igrzyska Akademickie. Trwa przyjmowanie zgłoszeń!
W rozpoczynający się dziś weekend czeka nas sporo różnych wydarzeń czy imprez. Poniżej przedstawiamy ich program.
Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu wystawienniczego "Kolekcjonerzy w Muzeum". Tym razem będzie to kolekcja Mariana Łomnickiego, która obejmuje ponad 300 dokumentów tożsamości z terenów całej II Rzeczpospolitej.
W czwartek 22 lutego w Klubie Muzycznym "Młyn" odbędzie się godzinny spektakl muzyczno-filmowy „TOM BISHOP” połączony z akustycznym koncertem Tom Bishop Orchestra.
Tematem kolejnego spotkania w ramach Gnieźnieńskich Konwersatoriów Historycznych, będzie mniej znane oblicze naszego miasta, związane z jego działalnością targową od XV aż do XIX wieku.
Już w drugą sobotę marca w Galerii Gniezno odbędzie się kolejny Babi Targ, którego celem jest możliwość pozbycia się nieużywanej już odzieży i zamiany jej na inne ubrania.
W drugą sobotę marca w Klubie Muzycznym Młyn wystąpi po raz kolejny tytułowa grupa - tym razem z akustycznym projektem koncertowym.
Strona 1 z 361

Ostatnio dodane