Siedzisz w mieście, słuchając szumu samochodów i zastanawiasz się gdzie i jak odpocząć, odetchnąć od obciążeń pracy i życia w mieście, zregenerować się na łonie natury? Jeśli mieszkasz w Gnieźnie, odpowiedź jest prosta, choć może nie dla wszystkich oczywista.
Zapraszamy serdecznie na drugą odsłonę działania familijnego. Dla najmłodszych - wszystkie ruchy dozwolone - taniec z niemowlakami już w najbliższą niedzielę.
środa, 21 sierpnia 2019 10:36

Koncerty dla dzieci na Latarni

Latarnia na Wenei zaprasza na koncerty i warsztaty muzyczne kierowane tym razem do dzieci. Dla najmłodszych wystąpią Czereśnie, Jerz Igor a warsztaty poprowadzi Asi Mina. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!
środa, 21 sierpnia 2019 07:53

HAŃBA! zagra na Latarni

W czwartek 22 sierpnia o godzinie 20:30 na Latarni na Weneji wystąpi Zbuntowana Orkiestra Podwórkowa HAŃBA! nawiązująca do przedwojennych orkiestr ulicznych z tekstami poetów okresu międzywojennego.
Już w najbliższy czwartek zapraszamy na spotkanie z duetem Architecture is a good idea, czyli Natalią Szcześniak i Radosławem Gajdą.
Temat ekologi, przyrody, tego co nas otacza, z czego korzystamy tak często, choć bezrefleksyjnie, staje się, na całe szczęście coraz bliższy dużej części naszego społeczeństwa. Dlatego też Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy zaprasza na kolejną edycję imprezy pt. „Zielona Historia”.
Już w najbliższą niedzielę, 25 sierpnia odbędą się dożynki powiatowo - gminne. Do udziału tegorocznym święcie plonów zaproszeni są wszyscy, a szczególnie rolnicy
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 16:13

Floklor i taniec na przedostatni weekend KFA

Do Międzynarodowych Spotkań z Folklorem, które już od kilku lat wpisują się w program gnieźnieńskiego Królewskiego Festiwalu Artystycznego, dołączy nowość: przygotowane przez Miejski Ośrodek Kultury i różnych partnerów warsztaty i pokazy różnych odmian tańca.
Strona 1 z 330

Ostatnio dodane