niedziela, 18 listopada 2018 10:54

„Offeliada” dzieciom

Jak co roku, w ramach Festiwalu Filmowego Offeliada, przygotowano specjalny program dla najmłodszych odbiorców „Offeliada dzieciom”. W jego ramach Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna przeprowadziła cykl zajęć „Basia w bibliotece” zachęcających do czytania serii książek Zofii Staneckiej.
W piątkowy wieczór, widownia klubu muzycznego przy ul. Roosevelta wypełniła się do ostatniego miejsca - wszystko za sprawą koncertu grupy Muniek i Przyjaciele, w skład której wchodzi wokalista zespołu T.Love.
Każdy, kto stwierdzi iż fotografie starego Gniezna są już mu bardzo dobrze znane, powinien wybrać się do Muzeum Początków Państwa Polskiego, gdzie otwarto nową wystawę.
Serdecznie zapraszamy do wspólnych wyjazdów na wyjątkowe Jarmarki Bożonarodzeniowe z Biurem Podróży SMILE TRAVEL.
Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna opublikowała listę stu publikacji, które wskazali czytelnicy tej placówki, a które ich zdaniem najlepiej zapisały się w historii polskiej literatury.
piątek, 16 listopada 2018 07:54

Co na weekend 16-18 listopada?

W rozpoczynający się dziś weekend czeka nas kilka różnych wydarzeń. Poniżej przedstawiamy ich program.
W sali wystawowej Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna przy ul. Staszica, otwarta została wystawa prac poświęcona poszczególnym, zasłużonym uczestnikom powstania wielkopolskiego.
W pierwszą niedzielę ostatniego miesiąca tego roku, do Gniezna przyjedzie wyjątkowo kreatywny Kabaret Jurki. Bilety są jeszcze dostępne.
Strona 1 z 287

Ostatnio dodane