Zapraszamy na otwarcie ekspozycji, organizowane z okazji 50-lecia Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, które odbędzie się w najbliższy piątek.
Zapraszamy na wyjątkowy występ Damiana Ukeje, który wykona największe przeboje zespołu Maanam i Kory w własnej, unikalnej interpretacji.
Czwarte spotkanie w Starym Ratuszu zamyka cykl różnorodnych wydarzeń związanych z hasłem "Podróże", jakie organizatorzy zaproponowali mieszkańcom Gniezna w tym miesiącu.
Znakomita polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna o niezwykle wszechstronnym talencie przyjedzie do Gniezna już pod koniec maja.
Jednemu z najciekawszych miejsc na terenie Gniezna – Wzgórzu Krzyżackiemu, będą poświęcone kwietniowe Gnieźnieńskie Konwersatoria Historyczne.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z siedemnastym tomem czasopisma naukowego Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy. 
Tegoroczna Wielkanoc jeszcze przed nami, a już wiadomo, jak w przyszłym roku będą wyglądały najpiękniejsze kartki świąteczne!
piątek, 19 kwietnia 2019 07:46

Co na świąteczny weekend?

W rozpoczynający się dziś wielkanocne dni, wiele miejsc na ten czas zamyka swe podwoje. Jest jednak kilka wydarzeń, które zostały zaplanowane w tym okresie.
Strona 1 z 312

Ostatnio dodane