poniedziałek, 21 sierpnia 2017 10:53

Mocne zakończenie ulicznego festiwalu

Wyjątkowym akcentem, ze sporą dawką nostalgii i energii, zakończyła się trzydniowa edycja III Festiwalu Grajków Ulicznych.
poniedziałek, 21 sierpnia 2017 09:31

Melancholicy na ulicach

Sobotni występ muzyków, którzy zagrali w Gnieźnie w ramach trzeciego Weekendu Grajków Ulicznych „Po drodze”, wprowadził w nastrój pełen zadumy.
niedziela, 20 sierpnia 2017 10:00

Wyjazd do Muzeum Techniki w Berlinie

Parowozownia Gniezno oraz Organizacja Turystyczna „Szlak Piastowski” zapraszają na wycieczkę do berlińskiego Muzeum Techniki, gdzie w murach zabytkowej parowozowni dworca Anhalter stworzono wystawę zabytków kolejnictwa, przemysłu, awiacji i marynistyki.
W piątek 18 sierpnia rozpoczął się Weekend Grajków Ulicznych „Po drodze”, który w pełni został zainaugurowany wieczornymi koncertami.
Organizacja Turystyczna "Szlak Piastowski" dla mieszkańców Gniezna i odwiedzających nas turystów z okazji 600 - lecia prymasostwa przygotowała cykl bezpłatnych oprowadzeń "Śladami Prymasów Polski".  
Rezerwat Archeologiczny Gród w Grzybowie, Oddział MPP na Lednicy, zaprasza na czwarty Grzybowski Turniej Wojów.  
W najbliższy weekend czeka nas kilka ciekawych wydarzeń. Poniżej przedstawiamy plan nadchodzących imprez.
Projekt Transformen’s to kolejna odsłona muzyków znanych na co dzień z zespołu Poluzjanci oraz pracy z wieloma polskimi artystami.Będzie można ich usłyszeć w najbliższą niedzielę w Centrum Kultury Scena to Dziwna.
Strona 1 z 324

Ostatnio dodane