poniedziałek, 27 czerwca 2022 10:51

Bazar odzieżowy w Latarni

Latarnia na Wenei zaprasza na bazar odzieżowy, gdzie będzie można sprzedać lub kupić używane ubrania.
poniedziałek, 27 czerwca 2022 08:10

„Poważny Koncert” w eSTeDe

„Poważny Koncert” w Centrum Kultury „Scena to dziwna”, to propozycja wydarzenia kulturalnego przygotowana przez prowadzącą „Scenę skrzypiec eSTeDe” Sarę Powagę.
Trzy koncertowe dni dobiegły końca, ale Królewski Festiwal Artystyczny jeszcze się nie zakończył - przed nami dwa miesiące różnych wydarzeń na terenie Gniezna.
W sobotni wieczór na Plac św. Wojciecha ponownie ściągnęło wiele osób, chcący posłuchać artystów wystepujących w ramach Dni Gniezna.
W sobotni wieczór w murach katedry gnieźnieńskiej wystąpił znany chór Poznańskie Słowiki. Zespół wystąpił w ramach kolejnej edycji Koncertu Prymasowskiego. 
Po raz czwarty miejska książnica zorganizowała czytelnicze powitanie lata - tym razem w Parku Trzech Kultur zagościły książki, zabawy, warsztaty oraz zaproszeni goście i - przede wszystkim - czytelnicy!
W piątek rozpoczął się, trwający przez dwa miesiące, Królewski Festiwal Artystyczny. Jego kulturalną inauguracją były koncerty z okazji Dni Gniezna, które jednak poprzedziło jeszcze otwarcie wystawy.
W piątkowy wieczór Plac św. Wojciecha wypełnił się tłumami młodych osób, którzy przybyli na występy inaugurujące koncertowy weekend.
Strona 1 z 246

Ostatnio dodane