W Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się przesłuchania do 24. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika. 
Czy państwo, istniejące przez jeden wiek, może pozostawić po sobie wyjątkowe pamiątki? Jak najbardziej tak. Przykładem tego jest zbiór zabytków, który przyjechał do Gniezna z Czech, by opowiedzieć historię o kulturze wielkomorawskiej. 
W piątkowy wieczór w Centrum Kultury "Scena To Dziwna" odbył się występ Teatru Usta Usta Republika, który tym razem zagościł ze spektaklem "Geometria".
piątek, 15 grudnia 2017 10:43

Co na weekend 15-17 grudnia?

W rozpoczynający się dziś weekend czeka nas sporo różnych wydarzeń, imprez i spotkań - poniżej przedstawiamy ich program.
piątek, 15 grudnia 2017 07:28

Z ilu książek ta niezwykła choinka?

Bibliotekarze zapraszają do udziału w nietypowym konkursie, w którym trzeba podać odpowiedź na tytułowe pytanie.
czwartek, 14 grudnia 2017 09:14

Baliki dla klas w MOK-u

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do skorzystania z oferty balików karnawałowych skierowanych głównie do szkół podstawowych klas I – III. Oferta oczywiście nie wyklucza dzieci młodszych ani starszych.
Już w najbliższą niedzielę w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się Koncert Świąteczny "Bombowa Gwiazdka", na którym zaprezentują się różne sekcje estradowe.
W najbliższy piątek w murach Instytutu Kultury Europejskiej odbędzie się koncert gnieźnieńskich muzyków, skierowany do seniorów z Pierwszej Stolicy Polski.
Strona 1 z 345

Ostatnio dodane