W dniach od  28 września do 2 października odbędą się w Studio Tańca „Passion of Dance” bezpłatne Drzwi Otwarte. Będzie można spróbować swoich sił w rozpoczynających się od podstaw kursach tańca takich jak Discofox, Taniec Towarzyski, Bachata w parach, Latino Solo ,Salsa Cubana w parach, Taniec Współczesny / Jazz, czy taniec dla dzieci. 
Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które zaplanowane zostały w Gnieźnie.
W ten weekend na terenie Gniezna odbywa się kolejna edycja akcji z cyklu "za pół ceny". Przedstawiamy ofertę wszystkich lokali, firm i instytucji, które zdecydowało się wziąć w niej udział.
Centrum Kultury „Scena to dziwna” zaprasza na Gnieźnieński Dzień Bluesa z zespołem Blues Flowers. Spoko wodza, Przegwizdane mam, czy Flaczki zakrzewskie - któż z fanów bluesa nie zna tych utworów Jarosława Drażewskiego (autora tekstów, kompozytora, wokalisty, harmonijkarza, gitarzysty) oraz Roberta Grześkowiaka (kompozytora, gitarzysty) weteranów festiwalu Blues Express, którzy wraz Maciejem Kręcem (bas), Pawłem Kuśnierkiem (perkusja) i Henrykiem Szopińskim (instrumenty klawiszowe) tworzą…
Z przyczyn niezależnych od Organizatora zmienia się godzina wernisażu wystawy fotograficznej „Gnieźnianie AD 2020”.
czwartek, 24 września 2020 08:35

VI Festiwal Dziedzictwa Kulturowego „Fyrtel”

To szósta odsłona Festiwalu, którego celem jest popularyzacja bogatego dziedzictwa kulturowego naszego miasta – Gniezna. To również kolejny rok realizacji przedsięwzięcia przez Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna.
środa, 23 września 2020 09:34

Kino samochodowe: „Cudowny chłopak”

Są jeszcze dostępne bezpłatne wjazdówki na projekcję filmu w ramach kina samochodowego, które odbędzie się w najbliższy piątek.
Stary Ratusz w Gnieźnie zaprasza na spacer szlakiem detali architektonicznych, które niegdyś stanowiły ważny element ozdobny i informacyjny naszego miasta - wszystko w ramach działań, stanowiących niejako kontynuację Wielkopolskiego Festiwalu Miejskiego.
Strona 1 z 140

Ostatnio dodane