poniedziałek, 23 października 2017 09:48

Zebrali ponad 5 tys. złotych dla Bartka

W niedzielne popołudnie w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się impreza charytatywna, z której dochód zostanie przeznaczony na wsparcie w leczeniu młodego Bartka Labrenza.
niedziela, 22 października 2017 13:03

Tabu wystąpiło w Młynie

Do Gniezna, do gościnnych progów Klubu Muzycznego Młyn, po prawie trzyletniej przerwie zawitali artyści jednego z najbardziej popularnych zespołów reggae.
niedziela, 22 października 2017 10:56

Gnieźnianie skazani na bluesa

W sobotni wieczór w Centrum Kultury "Scena To Dziwna" odbył się wyjątkowy koncert z utworami ze spektaklu „Skazany na bluesa”. Ten występ tylko potwierdził iż postać głównego bohatera przełamuje nawet bariery pokoleniowe.
niedziela, 22 października 2017 08:47

Zwiedź podziemne Gniezno

Organizacja Projekt Podziemne Miasta zaprasza na zwiedzenia miejsc, które zazwyczaj codziennie mijamy, a które świadczą o nieco zapomnianej historii Gniezna.
Instytut Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie ma przyjemność zaprezentować Państwu prace Serhija Iwanowa, grafika ze Lwowa, tworzącego w technice akwaforty (kwasorytu). Niezwykłą wystawę można zobaczyć w Galerii IKE do 3 listopada 2017 r.
piątek, 20 października 2017 09:05

Co na weekend 20-22 października?

W najbliższy weekend czeka nas kilka ciekawych wydarzeń. Poniżej przedstawiamy plan nadchodzących imprez.
Zapraszamy na koncert charytatywny "Dla Bartka", w trakcie którego będą zbierane pieniądze na leczenie młodego gnieźnianina.
Monika Talarczyk-Gubała oraz Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, lepiej znana internautom jako Zwierz Popkulturalny, uzupełniły skład Jury Głównego 11. „Offeliady”. W składzie jurorskim dołączą do dokumentalisty Pawła Łozińskiego, animatorki Wioli Sowy, muzyka i dokumentalisty Michała Wiraszki. Festiwal rozpocznie się 2 listopada.
Strona 1 z 327

Ostatnio dodane