Już w najbliższy piątek w katedrze odbędzie się drugie wydarzenie w ramach koncertów organowych. Tym razem zaprezentuje się Hubert Szreder.
piątek, 19 lipca 2019 14:32

Szlaki rowerowe ponownie dostępne

Szlaki rowerowe Powiatu Gniezno ponownie są dostępne dla pasjonatów dwóch kółek. Zakończono prace mające na celu odnowienie trzech z pięciu szlaków rowerowych. Przywrócono im pełną przejezdność, odnowiono oznakowanie, a także wycięto krzewy w miejscach zasłaniających kierunkowskazy.
Gminna Biblioteka Publiczna w Zdziechowie podejmuje różne działania na rzecz najmłodszych dzieci ze społeczności lokalnej.
​​​​W nadchodzący weekend nie zabraknie różnych wydarzeń kulturalnych czy rozrywkowych, w trakcie których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy harmonogram.
Zapachy pieczonego mięsiwa i podpłomyków, kramy z rękodziełem, szczęk oręża i tętent końskich kopyt... To tylko niektóre z atrakcji, które obok różnych inscenizacji, koncertów muzyki dawnej czy warsztatów dla dzieci wypełnią jak co roku, w ostatni weekend lipca, plac u stóp gnieźnieńskiej katedry.
W najbliższy weekend zapraszamy na dziedziniec Starego Ratusza, gdzie odbędą się dwa koncerty w ramach "Spotkań z muzyką klasyczną".
Za nami kolejny weekend i kolejna inicjatywa Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna z kryminałem w ręku - pod tym hasłem przebiega lipiec w książnicy. 
poniedziałek, 15 lipca 2019 11:10

Letnie o Piastach bajanie

W niedzielne popołudnie 21 lipca zapraszamy do Giecza, gdzie już po raz siódmy odbędzie się piknik historyczny "Letnie o Piastach bajanie".
Strona 1 z 329

Ostatnio dodane