W sobotnie, wczesne popołudnie służby zostały wezwane na teren działek letniskowych w rejonie Kaliny.
Liczne naruszenia przepisów stwierdzili wielkopolscy inspektorzy przy przewozie dwóch kontenerów. Faktyczna kara do zapłacenia przez polskiego przewoźnika wyniesie 27 tys. złotych.
Policjanci są w posiadaniu trzech rowerów, które zostały odnalezione i prawdopodobnie mogły zostać skradzione.
Pod koniec września odbędą się uroczystości związane z odsłonięciem pomnika upamiętniającego setną rocznicę zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej. Komitet jego budowy zaprasza wszystkich do udziału w wydarzeniu.
Parlamentarzysta PiS z Gniezna został zawieszony w prawach członka tego ugrupowania po tym, jak zagłosował przeciwko ustawie o ochronie zwierząt.
Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali złodziejkę, która popełniała swoje czyny w warunkach recydywy. Dziś została aresztowana na trzy miesiące.
Przez kilka dni zamknięte będą oddziały w placówce szpitalnej, położonej przy ul. św. Jana. Powodem jest wystąpienie ogniska koronawirusa w lecznicy.
Już za dwa tygodnie, nowy rok akademicki 2020/2021 rozpoczną studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. H. Cegielskiego w Gnieźnie. Uczelni, która już od 3 lat jest niekwestionowanym liderem w rankingu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w zakresie zatrudniania absolwentów.
Strona 1 z 446

Ostatnio dodane