Urząd Miejski w Gnieźnie organizuje jednorazową akcję obioru liści sprzed nieruchomości zamieszkałych. Odbędzie się ona 30 listopada i 2 grudnia.
Zaginiona 16-letnia mieszkanka Gniezna, która kilka dni temu opuściła dom i oddaliła się w nieznanym kierunku, odnalazła się.
We wtorkowy wieczór służby otrzymały powiadomienie, że na drodze prowadzącej z Łubowa w kierunku Fałkowa, doszło do potrącenia mężczyzny.
Dzisiaj w Kłecku, w ramach Festiwalu Kłeckich Legend – Wielkopolski Fyrtel Kultur, odbędzie się akcja proekologiczna, dzięki której mieszkańcom miasta i okolic zostanie przekazanych bezpłatnie kilkaset drzewek.
Instytut Nauk o Bezpieczeństwie w PWSZ Gniezno serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar pt.: “Znaczenie analizy informacji w XXI wieku”,  która odbędzie się 1 grudnia 2020 roku, w godz. 11:00 - 13:00.
Szpital Pomnik Chrztu Polski poinformował iż sytuacja związana z chłodnią została rozwiązana i sytuacja nie powinna się powtórzyć.
Do jednego ze sklepów położonych na os. Tysiąclecia doszło do włamania i kradzieży. Sprawcę uchwyciła kamera monitoringu.
wtorek, 24 listopada 2020 11:29

Zaginęła

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginioną 16-latkę, która wyszła z domu i nie powróciła do tej pory.
Strona 1 z 477

Ostatnio dodane