|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Rozkład jazdy autobusów w gminie Gniezno

Od 1 stycznia 2023 roku obowiązują nowe rozkłady jazdy na liniach regularnych na terenie Gminy Gniezno, obsługiwanych przez spółkę Euromatpol.

Cena biletów jednorazowych dla wszystkich korzystających z transportu wynosić będzie 3,50 zł, bilety miesięczne uczniowskie do wszystkich miejscowości na trasie 40,80 zł. Przewoźnik zobowiązany jest stosować ulgi ustawowe. Do 5 stycznia 2023 r na nowych trasach przewoźnik nie będzie pobierał opłat za korzystanie z linii.

Nowe linie komunikacyjne rozpoczynają i kończą bieg w Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym (ZCP) przy dworcu kolejowym w Gnieźnie, w celu dojazdu do szkół, zakładów pracy oraz przesiadki na pociąg.

Kursowanie autobusów zaplanowano w dniach od poniedziałku do piątku również w okresie ferii zimowych i wakacji letnich. Poranne kursy z Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego w Gnieźnie realizowane będą po godzinie czwartej rano aby umożliwić dojazd do pracy do Gniezna mieszkańcom przed godziną szóstą. Następne kursy umożliwiające dojazd uczniów ok. godziny 7:30, 8:30 i 9:30 oraz powroty od godziny 13:30 do 17:30 i 19:00.

Rozkłady jazdy (do pobrania):

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.