|  Rafał Wichniewicz  |  10 komentarzy

Wygrana zawodniczek, a na zdjęciu tylko jedna z nich. Mieszkańcy komentują „lans” działaczy

„Panowie apeluję o umiar w tej autokreacji” – to jeden z wielu komentarzy, jaki pojawił się pod zdjęciem, zamieszczonym na oficjalnym profilu Starostwa Powiatowego. Chodzi o fotografię zamieszczoną po wygranym meczu zawodniczek MKS PR.

W sobotni wieczór w hali widowiskowo-sportowej odbył się mecz pomiędzy MKS PR Gniezno a MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski, który zakończył się zwycięstwem gnieźnianek 26:24. I na tym wywalczonym po ciężkim boju sukcesie, zakończonym oklaskami na trybunach mogłoby się zakończyć, tak jak na pozytywnych reakcjach w sieci.

Na stronie społecznościowej Powiatu Gnieźnieńskiego pojawiło się zdjęcie z gratulacjami dla zawodniczek. Na fotografii jest jednak tylko jedna z nich, są też przedstawiciele zarządu klubu MKS PR, a także… działacze związani z Platformą Obywatelską – starosta Piotr Gruszczyński, wiceprezydent Michał Powałowski oraz Maciej Mądry i Wojciech Mikusiński. O ile jeszcze obecność dwóch pierwszych samorządowców jest nawet zrozumiała z uwagi na wsparcie udzielane zespołowi z budżetu (czyli publicznych pieniędzy), ale kolejnych wymienionych osób – zastanawiająca.

Taki obrót sprawy nie spodobał się też wielu internautom, którzy nie pozostawili na nich w komentarzach suchej nitki (pisownia oryginalna): – Dobrze, że na zdjęciu jest chociaż jedna zawodniczka. Panowie apeluję o umiar w tej autokreacji. Gratuluję drużynie sukcesu i życzę dalszych – pisze pan Andrzej. – Zastanawiam się kto tam grał Ci na zdjęciu??? Lansują się panowie Żenada !!! – komentuje pan Przemysław. Inny dodaje: – Myślałem, że to jakaś wygrana oldboyów, a nie gnieźnieńskich zawodniczek… – stwierdził pan Błażej. – Smutek mnie ogarnął. Zwycięzcy w długich spodniach !!! Lanserzy , wasza ich cioć czy mać, nie pamiętam. Kogo jeszcze brakuje na tym zdjęciu ? – napisał kolejny.

To tylko część wpisów, ale wszystkie są jednoznacznie negatywne wobec wymienionych. Pomijając niektóre, nawet obraźliwe czy wulgarne komentarze, najwięcej stanu ducha oddają słowa pani Moniki: – Sukces ma wielu ojców, natomiast porażka jest sierotą. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zbiniu
Zbiniu
10/01/2023 05:18

Żenada!!!

Majomir
Majomir
09/01/2023 23:14

Brakuje tylko przyszłego ojca naszego miasta

miastowy
miastowy
10/01/2023 14:34
Odpowiedź  Majomir

A kim on jest? To może niepotrzebne są wybory i zaoszczędzone pieniądze przeznaczy się na dziury w mieście?

Zbig
Zbig
09/01/2023 19:10

Pan Gruszczyński jest kulą u nogi gnieznienskiej platformy. Prezydent i zastępca są na każdym meczu bo są kibicami. Na ilu meczach był Gruszczyński? Od razu pchał się na parkiet. On działa na szkode lokalnej platformy. Wstyd. Kto trzyma z tym Panem w partii ma przechlapane wśród zwykłych członków.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
10/01/2023 11:09
Odpowiedź  Zbig

za 30 srebrników można wszystko. Maksyma partyjna…

Marcin
Marcin
09/01/2023 16:59

Kibice sukcesu. Jak zawsze – nie swojego.

Juras Puszkin 31
Juras Puszkin 31
09/01/2023 16:36

Wybory tuż, tuż ! Wyścig szczurów uważam za otwarty ! 3 2 1 start!

poviatowa
poviatowa
09/01/2023 16:07

Tracą instynkt samozachowawczy z tym pchaniem się wszędzie

Mieszkaniec
Mieszkaniec
09/01/2023 15:47

W końcu lurzi z lewicowymi poglądami tak mają czyli ogromne parcie na szkło kosztem innych

Piotr
Piotr
09/01/2023 18:33
Odpowiedź  Mieszkaniec

Chyba prawicowcy !© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.