|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

W poniedziałek wyłączą dostawę ciepła na os. Skiereszewo

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie poinformowało o planowanym wyłączeniu dostaw ciepła do kilku budynków wielorodzinnych na os. Skiereszewo.

W poniedziałek 16 stycznia w godzinach od godz. 07:00 do godz. 22:00 w związku z włączeniem do istniejącej sieci cieplnej w ul. Lema nowobudowanego odcinka przy ul. Gombrowicza, wstrzymana zostanie dostawa ciepła systemowego (ogrzewanie + ciepła woda) do następujących obiektów w na os. Skiereszewo:

  • przy ul. Orzeszkowej 29 D,
  • przy ul. Orzeszkowej 29 E
  • przy ul. J. Tuwima 2, 4 i 6.

Spółka PEC informuje, że dołoży wszelkich starań, aby przewidywany czas braku dostawy ciepła systemowego był możliwie jak najkrótszy. Za powstałe utrudnienia spółka przeprasza.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek ZYGMUNT
Marek ZYGMUNT
13/01/2023 17:04

Jak to się dzieje, że taka „silna” miejska firma jak PEC nie potrafiła zdobyć jako nowych klientów, współwłaścicieli wszystkich PIĘKNYCH, NOWYCH bloków na Skiereszewie? Przecież na tym osiedlu powstało już dwanaście nowych bloków !! Czyżby ciepło sprzedawane przez PEC nie było konkurencją cenową dla ciepła uzyskiwanego z dwu funkcyjnych, mieszkaniowych podgrzewaczy gazowych ? Czy to jest możliwe? Przecież na Tysiącleciu i Ustroniu wszędzie zamiast ciepłej wody z podgrzewaczy gazowych montuje się ciągle rury z ciepłą wodą dostarczaną z PEC u. Czyżby to było niekorzystne cenowo dla mieszkańców bloków spółdzielczych ? Jeżeliby tak było, to dlaczego dalej podłącza się do ciepłej wody z firmy PEC kolejne bloki spółdzielcze. Czy bloki wspólnot mieszkaniowych zarządzane przez firmę URBIS na Tysiącleciu również podłączane są do ciepłej wody z firmy PEC? Czy jednak współwłaściciele bloków wspólnotowych, się na to …….. nie zgadzają ? Czyżby współwłaścicielie bloków „URBIS -U ” inaczej liczyli koszty podgrzania wody niż współwłaścicieli bloków Spółdzielni Mieszkaniowej ?

Jan
Jan
13/01/2023 20:49
Odpowiedź  Marek ZYGMUNT

ja kupiłem właśnie mieszkanie na EO które ma własny piec i grzeje kiedy chce i nie jestem od nikogo uzależniony. bloki z ogrzewaniem z PEC nie brałem pod uwagę przy zakupie. a co do ceny ? bez przesady i tu i tu podobnie czy zapłacisz za gaz 180 czy 220 na dwa miesiace jaka to różnica. Ja płacę 180 na dwa miesiące i komputer ustawiony na 21 stopni (ogrzewanie podłogowe)© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.