|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Kolejna wyprzedaż garażowa za nami

Na kilka godzin hala widowiskowo-sportowa zamieniła się w prawdziwe targowisko różności. Wszystko za sprawą kolejnej edycji wyprzedaży garażowej.

To odpowiedź na zainteresowanie, jakie wzbudziła pierwsza edycja tego wydarzenia, ktora odbyła się w Parku Trzech Kultur kilka miesięcy temu. Wówczas okazało się, że inicjatywa spodobała się wielu gnieźnianom, którzy wystawili się lub przybyli kupować prezentowane przedmioty. 

Od sobotniego przedpołudnia 14 stycznia korytarze obiektu przy ul. Sportowej wypełniały stoiska mieszkańców Gniezna, którzy przyjechali ze swoimi towarami, nierzadko zalegającymi w ich domach, garażach, składach itp. Były to książki, ubrania, zabawki, sprzęty elektroniczne, ozdoby, rękodzieło, gadżety, przedmioty stare i nowe, nierzadko unikalne czy powszechnie znane. Mnogość prezentowanych przedmiotów oraz cała idea spotkała się ze sporym zainteresowaniem przynajmniej kilkuset zwiedzających i kupujących. Kolejna edycja wydarzenia ma się odbyć wczesną wiosną. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.