|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Poszukiwana Marlena A. została zatrzymana

Kilkanaście dni po zamieszczeniu komunikatu o liście gończym za Marleną A., poszukiwaną za znęcanie się nad osobą nieporadną, została ona zatrzymana.

9 stycznia br. Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie poinformowała o wydaniu przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie listu gończego za skazaną Marleną A. 40-letnia kobieta była poszukiwana za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad własnymi dziećmi. Istniało podejrzenie, że może ona ukrywać się poza granicami kraju.

Po publikacji listu gończego, wizerunek kobiety rozprzestrzenił się po kraju. Dzisiaj KPP Gniezno wydała kolejny komunikat w tej sprawie: Policjanci z Niemiec współpracując z funkcjonariuszami kryminalnymi z Gniezna zatrzymali poszukiwaną listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania Marlenę A. Jesteśmy w kontakcie z tamtejszymi policjantami. Czekamy na dalsze decyzje w tej sprawie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments



© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.