|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zaginiony Bartosz Wojciechowski wciąż poszukiwany

Bartosz Wojciechowski

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie cały czas poszukują zaginionego 37-letniego Bartosza Wojciechowskiego, mieszkańca gminy Witkowo.

Pierwszy komunikat w sprawie tego zaginięcia KPP Gniezno opublikowała 15 listopada ub. roku. Mężczyzna nadal jednak jest poszukiwany.

W dniu 23 października 2022 r. Bartosz Wojciechowski wyjechał w celach zarobkowych do Berlina w Niemczech. Ostatnią rozmowę telefoniczną z rodziną przeprowadził 28 października ub. roku. Wówczas powiedział, że próbuje wrócić do domu do Polski.

Rysopis: szczupłej budowy ciała, wzrost 185 cm, włosy krótkie ciemne, oczy piwne, kilkudniowy zarost.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionym Bartoszu Wojciechowskim, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie, numer telefonu 47 772 12 11 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.