|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Nadchodzi kolejna wyprzedaż garażowa – zmiana lokalizacji!

źródło: UM

Sprzedać, kupić, zamienić? Na tej wyprzedaży wszystko jest możliwe! Ubrania, sprzęt elektroniczny, książki, zabawki, bibeloty, rzeczy dla kolekcjonerów oraz takie, które wpadną odwiedzającym po prostu w oko – to wszystko będzie można znaleźć na kolejnej Gnieźnieńskiej Wyprzedaży Garażowej.

Tym razem wyprzedaż odbędzie się w sobotę 25 marca br. Początkowo planowano ją zorganizować na skwerze na os. Kazimierza Wielkiego (pomiędzy kościołem a Biedronką). W czwartek 23 marca organizatorzy jednak poinformowali: – Ze względu na zapowiadany deszcz, najbliższa edycja Gnieźnieńskiej Wyprzedaży Garażowej (25 marca) odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 12 w Gnieźnie!

Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 11 do 15.

Ważne informacje:
– wystawiać się mogą tylko osoby fizyczne, osoby prawne, instytucje, stowarzyszenia i fundacje. Nie trzeba się wcześniej zgłaszać.
– wystawiać na sprzedaż można wyłącznie przedmioty w ilościach detalicznych, nowe lub używane, będące naszą własnością,
– organizator nie zapewnia stołów, zezwala jedynie wystawcom na ustawienie własnych stolików/stoisk oraz sprzedawania rzeczy z rozłożonych stanowisk bezpośrednio na ziemi,
– udział w garażówce jest bezpłatny.

Więcej informacji na wydarzeniu na FB.

Regulamin dostępny jest w tym miejscu.

źródło: Urząd Miejski

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
emigrant
emigrant
25/03/2023 00:10

Co znaczy sprzedaz garażowa,która nie odbywa się w garażach lub przed nimi? Przenosicie jakieś nazwy nie mające nic wspólnego z garażem. Musicie małpować nazwy z Zachodu,gdzie faktycznie takie wyprzedaże odbywają się przed garażami?Nie potraficie wymyslic nazwy adekwatnej do rzeczywistości tutaj na miejscu w naszym kraju?

Stowarzyszenie
Stowarzyszenie
23/03/2023 19:25

Korzystając z okazji. Osoby posiadające pamiątki i inne rzeczy związane z koleją zachęcamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Parowozownia Gniezno, ul. Składowa 1 lub facebook. Możliwe odkupienie eksponatów.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.