|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Dzień otwarty dla zainteresowanych wstąpieniem do policji

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie zaprasza osoby zainteresowane przyjęciem do służby na dzień otwarty, podczas którego będzie można zapoznać się z możliwościami wstąpienia w jej szeregi.

KPP Gniezno zaprasza w piątek 31 marca w godzinach 14 – 15 do swojej siedziby osoby zainteresowane przyjęciem do służby w Policji. Program obejmuje spotkania z przedstawicielami poszczególnych wydziałów m.in. pracownikami zespołu kadr i szkolenia, technikiem kryminalistyki, instruktorem zajęć taktyki i techniki interwencji.

Jak informuje KPP Gniezno, spotkanie jest adresowane do wszystkich, którzy chcieliby wstąpić w szeregi Policji i chcą dowiedzieć się nieco więcej o możliwościach. – Oferujemy szeroki katalog specjalizacji, wyjątkową rolę społeczną, przynależność do grupy zawodowej, poczucie tożsamości. Bycie policjantem to nie tylko zawód, jest to służba społeczeństwu – informuje KPP Gniezno.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zbig
Zbig
28/03/2023 20:20

Policjanci obecnie nie służą państwu polskiemu i społeczeństwu tylko pisowi. Wstyd obecnie być policjantem. Dlatego takie wakaty.

Hodowca milicjantów
Hodowca milicjantów
28/03/2023 16:13

A to dobre ” . Bycie policjantem to nie tylko zawód, jest to służba społeczeństwu ” To dziwne te służenie społeczeństwu wlepianie mandatów za brak kagańca 🤣Lub zmuszanie policjantów to wlepiania mandatów za byle co bo norma musi się zgadzać 🤣 Byłem raz słyszałem i widziałem jak się rozliczali policjanci z całego dnia służby jeden dostał zjebke bo za malo mandatów wypisał 🤣😂😅 Tam jest większy mobbing niż w nie jednym obozie pracy© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.